Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Uprchlík

Uprchlík Gibbs je donucen vrátit se zpět do práce poté, co ho zkontaktuje Fornell a žádá ho o pomoc. Utekl muž obviněný z vraždy a Fornell byl jedním z lidí, kteří ho do vězení dostali...

Obsah 1: Gibbs je opět přinucen vrátit se do práce. Člověk, kterého kdysi poslal za mříže utekl a vyhrožuje agentu Fornellovi a jeho rodině. Gibbs a jeho tým znovu otevírá vyšetřování. Hlavní svědek je ale zabit a naše agenty čeká nejedno překvapení.

Dr. Mallard i Abby jsou na Gibbse naštvaní za to, že odešel z NCIS a všichni včetně ředitelky Shepardové se ho snaží přesvědčit, aby se vrátil natrvalo.

Obsah 2: Z vězení utekl Paulsen, muž obviněný z vraždy, a vyšetřovatel Fornell byl jedním z lidí, kteří ho do vězení dostali. Paulsen žádá Fornella, aby znovu otevřel celý případ a vyhrožuje jak jemu, tak jeho malé dcerce Emily.

Gibbs se vrací do práce a s NCIS se vracejí ke starému případu loupeže. Vyslýchají staršího muže Mickeyho, který jediný byl s Paulsenem v kontaktu po té, co byl poslán do vězení. Mickey přizná, že Paulsen u něj byl, ale už odešel. Paulsen mezitím odcízil vyšetřovatelům jejich auto, Mickey zároveň zjišťuje, že se mu ztratila zbraň. Brzy tým zaznamenává vzkaz pro Gibbse, ve kterém Paulsen děkuje za vůz a přivádí detektivy k fotografiím, které dokazují nesrovnalosti v důkazech.

Narážky na další seriály

Přátelé

(McGee to přehnal s bělící pastou) DiNozzo: Nekoukáš na Přátele, že? To stejný se stalo Rossovi, moh ses poučit z chyby našeho přítele, ale ty sis místo televize čet.

HUDBA V EPIZODĚ

I`m Too Sexy (Right Said Fred)

Při focení tetovaní agenty Leeové u Abby v laborce.

Perfect Day (Hoku)

Úvod epizody.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon