plakát seriálu

Námořní vyšetřovací služba

(NCIS)

Epizoda 3×12 – V koutě (Boxed In)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Agenti Davidová a DiNozzo se při prozkoumávání podezřelého nákladu na zakotvené lodi dostávají do pasti.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Federální agenti Ziva Davidová a Tony DiNozzo jsou vysláni na východní pobřeží USA do přístavu v Norfolku, ve kterém měla zakotvit loď s podezřelým nákladem. Podle dobře informovaného zdroje má obsahovat zásilku nelegálních zbraní. Oba agenty však překvapí cizinci, kteří je střelbou zaženou do jednoho z kontejnerů. Signál mobilního telefonu nefunguje a tak jim nezbývá nic jiného, než neztrácet nervy a čekat na Gibbse. Kontejner je plný DVDček s filmy, zatímco v druhé části kontejneru agenti objeví dvojité obložení, milióny v padělcích a výbušniny. Zatímco se rozbíhá pátrání, kontejner s Tonym a Zivou se začne přemísťovat. Tonyho napadne označit cestu a vyhazuje z kontejneru bankovky, bohužel je hned za ním jeden ze zaměstnanců přístaviště dychtivě sbírá.

Gibbs dostane hlášení, že v kontejnerech nebyly zbraně, ale nevybuchlé bomby z Iráku. Al-Kaida platí dětem za jejich sběr 50 centů. Spojení s agenty je přerušené a Gibbs vytuší, že jeho lidé se ocitli v nebezpečí. Navštíví šéfa ostrahy přístavu a požádá ho o policejní posily, aby prohledaly severní část přístavu. Abby má za úkol prozkoumat záznamy z bezpečnostních kamer, jestli se za poslední hodiny nestalo něco neobvyklého. Kontejner s uvězněnými agenty je naložen na senegalskou loď, která co nevidět vyplouvá.

Abby se nedaří vysledovat Tonyho a Zivu přes GPS čipy a navázat s nimi spojení, to se však náhodně na krátkou chvíli podaří Gibbsovi, který vyslechne od Tonyho útržky instrukcí, že má sledovat bankovky. Když tedy v areálu objeví muže napěchovaného penězi, vydají se s McGeem cestou, kterou jim muž ukáže, ačkoliv navigace je směřuje jinam. Zločinci však už o Tonym a Zivě vědí a nehodlají je nechat jen tak odejít.

Ziva s Tonym nevědí, že zločincům pomáhá šéf ostrahy přístavu. Gibbs je však s McGeem najdou na poslední chvíli a zachrání.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Tony: Vynechals ještě kousek pod levým uchem. Udělal bych to sám, ale zranění mi brání.
McGee: Prej zranění. Jen tě to škráblo.
Tony: Otřela se o mě kulka. Stačil kousek víc doleva a bum, už žádnej Dinozzo. Ještě pod bradou.
McGee: Víš co? Končím. Dodělej si to sám.
Tony: Fajn. Ale u mě pochopení nehledej, až tě někdo postřelí.
McGee: Ale ty přece nejsi postřelenej. Mluvil jsem se Zivou. Škrábl ses o dřevěnou krabici.
Tony: Poslyš, v tom kontejneru byl pěknej zmatek. Nikdo neví, co se přesně dělo. Já vím jen to, že jsem bojoval o život pod přímou palbou.
Hlavní postavy
Leroy Jethro Gibbs
Timothy McGee
Dr. Donald Mallard
Ziva Davidová
Anthony D. 'Tony' DiNozzo, Jr.
Abigail 'Abby' Sciutová
Vedlejší postavy
William N'Diaye
Mookie Perkins
zvláštní agent Thomas Survoy
šéf ostrahy přístavu Matthew Lake
mariňák
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevV koutě
Původní názevBoxed In
Rok natočení2005
Premiéra10. ledna 2006
Česká premiéra2. dubna 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut
Autoři profilu epizody