Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

V koutě

Agenti Davidová a DiNozzo se při prozkoumávání podezřelého nákladu na zakotvené lodi dostávají do pasti.

Federální agenti Ziva Davidová a Tony DiNozzo jsou vysláni na východní pobřeží USA do přístavu v Norfolku, ve kterém měla zakotvit loď s podezřelým nákladem. Podle dobře informovaného zdroje má obsahovat zásilku nelegálních zbraní. Oba agenty však překvapí cizinci, kteří je střelbou zaženou do jednoho z kontejnerů. Signál mobilního telefonu nefunguje a tak jim nezbývá nic jiného, než neztrácet nervy a čekat na Gibbse. Kontejner je plný DVDček s filmy, zatímco v druhé části kontejneru agenti objeví dvojité obložení, milióny v padělcích a výbušniny. Zatímco se rozbíhá pátrání, kontejner s Tonym a Zivou se začne přemísťovat. Tonyho napadne označit cestu a vyhazuje z kontejneru bankovky, bohužel je hned za ním jeden ze zaměstnanců přístaviště dychtivě sbírá.

Gibbs dostane hlášení, že v kontejnerech nebyly zbraně, ale nevybuchlé bomby z Iráku. Al-Kaida platí dětem za jejich sběr 50 centů. Spojení s agenty je přerušené a Gibbs vytuší, že jeho lidé se ocitli v nebezpečí. Navštíví šéfa ostrahy přístavu a požádá ho o policejní posily, aby prohledaly severní část přístavu. Abby má za úkol prozkoumat záznamy z bezpečnostních kamer, jestli se za poslední hodiny nestalo něco neobvyklého. Kontejner s uvězněnými agenty je naložen na senegalskou loď, která co nevidět vyplouvá.

Abby se nedaří vysledovat Tonyho a Zivu přes GPS čipy a navázat s nimi spojení, to se však náhodně na krátkou chvíli podaří Gibbsovi, který vyslechne od Tonyho útržky instrukcí, že má sledovat bankovky. Když tedy v areálu objeví muže napěchovaného penězi, vydají se s McGeem cestou, kterou jim muž ukáže, ačkoliv navigace je směřuje jinam. Zločinci však už o Tonym a Zivě vědí a nehodlají je nechat jen tak odejít.

Ziva s Tonym nevědí, že zločincům pomáhá šéf ostrahy přístavu. Gibbs je však s McGeem najdou na poslední chvíli a zachrání.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon