Plakát

Naši

Nový komediální seriál televize JOJ přináší obraz života pětičlenné rodiny s občasným mírně ironickým podtónem, takovým přirozeným pro normální vztahy mezi dětmi a rodiči. Otec a matka, zápasící s výchovou tři synů, nás každý týden pozvou nahlédnout do svého běžného denního kolotoče a... [více]

2016–???? | Slovensko | 30 minut | JOJ | Komedie | 109 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×21 – Kdo má tedy pravdu?!

(premiéra 13. 12. 2016 – před 5 lety)
Poslední odvysílaná

4×22 – Odchod

(premiéra 11. 6. 2019 – před 2 lety)

Naši – O čem to je

Nový komediální seriál televize JOJ přináší obraz života pětičlenné rodiny s občasným mírně ironickým podtónem, takovým přirozeným pro normální vztahy mezi dětmi a rodiči. Otec a matka, zápasící s výchovou tři synů, nás každý týden pozvou nahlédnout do svého běžného denního kolotoče a nabídnou nám chutný koktejl rozmanitých emocí, smíchu a křiku. S jejich příhodami a situacemi plnými humoru, ale i něžnosti a hřejivého lidského tepla, se snadno dokáže ztotožnit každý rodič. Provokují nás k smíchu, úsměvu či zamyšlení, nedá se vyloučit ani občasné zaskřípání zuby. Našim hrdinům se bezpochyby daří výrazně měnit optiku, jakou nahlížíme na současnou rodinu, a zároveň nám všem vysílají uklidňující signál, že my rodiče - či naše děti - v tom nejsme sami.

Naši je komediální seriál, jehož každá 30minutová část je sestavená ze skečů v rozsahu od 30 sekund do 3 minut, přičemž každý z nich ve vzájemné návaznosti skvěle ilustruje, jak náročné a křehké umění je rodičovství.

Marián Rodina
Tomáš Rodina
Oliver Rodina
Samko Rodina
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

JOJ

Délka

30 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Slovensko

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

7. ledna 2016

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

Oficiální stránky
Wikipedia (slovenská)