Plakát

National Treasure

Čtyřdílné drama stanice Channel 4 prozkoumává obvinění o sexuálním obtěžování proti fiktivní veřejné osobnosti a ukazuje jejich dosah na obviněného a jeho nejbližší, když musí čelit soudnímu procesu. Paul Finchley je člověk, který má za sebou mnohaletou úspěšnou kariéru. Nyní již není tak... [více]

2016 | Velká Británie | 60 minut | Channel 4 | Minisérie / Drama / Právnický | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná

1×04 – Episode 4

(premiéra 11. 10. 2016 – před 7 lety)
závěr seriálu

National Treasure – O čem to je

Čtyřdílné drama stanice Channel 4 prozkoumává obvinění o sexuálním obtěžování proti fiktivní veřejné osobnosti a ukazuje jejich dosah na obviněného a jeho nejbližší, když musí čelit soudnímu procesu.

Paul Finchley je člověk, který má za sebou mnohaletou úspěšnou kariéru. Nyní již není tak úspěšný jako před lety, ale stále ho často poznávají na ulici - lidé chtějí, aby opakoval své známé hlášky, kterými se v televizi proslavil. Je to prostě národní miláček.

Když je náhle obviněn ze znásilnění, které se mělo odehrát v 70. letech, jeho život se od základu změní. On i jeho blízcí jsou vystaveni intenzivnímu tlaku ze strany vyšetřovatelů i médií. Žalobkyně je nyní již padesátnice, ovšem i ona musí čelit podobnému zájmu veřejnosti.

Seriál sleduje vyšetřování i trestní soudní proces.

Trailer
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

60 minut

Žánr

Minisérie
Drama
Právnický

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2016

První vysílání

20. září 2016

Ukončení seriálu

11. října 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)