plakát seriálu

Nemocnice Mercy

(Mercy)

Názory uživatelů

Mercy

Mercy je lékařský seriál, ovšem na rozdíl od jiných podobných typů se na případy dívá z pohledu zdravotních sester. Hlavními hrdinkami jsou tři přítelkyně, zdravotní sestry - Veronica, Sonia a Chloe. Všechny se vypořádávají nejen s problémy v práci, ale i s těmi v osobním životě.

Se seriálem jsem měla jen jeden malý problém - proč musí vždycky být ty postavy tak natvrdlé? Já nevím, ale ty situace, do kterých se dostávají a jejich jednání mi prostě přijde hodně nereálné, ať už je to pendlování Veroniky mezi manželem a přítelem nebo Sonina nevěra bez důvodu... Chloe měla těchto pro mě nepochopitelných scén nejméně, přišla mi z nich nejlepší, sem tam se jí povedla i dobrá akce (roztrhnutí rvačky hasicím přístrojem a jiné). Veronika je celkově číslo, totálně mimo, pokud není v nemocnici, pořád jen pije a na něco si stěžuje, pokud v nemocnici je, tak neposlouchá dokotry a když jí něco řeknou, rozbíjí jim cihlou čelní sklo od auta... Ale jinak je celkem v klidu. :)

Kromě toho ale nemám s Mercy žádný problém. Případy sice nebyly tak zajímavé jako v House MD, ale to, jak byly dialogy napsány, mě prostě dostalo. Líbilo se mi, že seriál nezůstal pořád v dramatické rovině, ale objevily se i scény k pousmání či dokonce k zasmání.

A ještě jedno velké plus seriál má. Kromě krásných sestřiček tu je i spousta krásných chlapů, takže i dámy se mají na co koukat. ;)

Suma sumárum je Mercy dobře zvládnutý seriál, který nenudí, ale nehledejte takovou hloubku jako u Grey's nebo House. Každopádně doporučuju.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nakonec se to dalo..

Začala jsem Orange is the new black..musí říct že jsem si Taylor Schilling oblíbila a proto jsem se chtěla kouknout i na tenhle seriál...zprvu jsem se musela trochu přemluvit..protože jsem tomu nedávala moc šanci že to bude dobré...
První díli tak tam jsem trochu trpěla..
Veronica byla sestra která nevěděla koho chce..a co chce..
Ale pak se to docela rozjelo...Miluju seriály takže jsem Fandila Veronice a Chrisovi..:)
Konec mě hodně překvapil..nejen tím co se tam stalo ale taky tím že není druhá série ...seriál má otevřený konec..a to je to nejhorší na všech seriálech..i když možná neměl velkou sledovanost tak musím říct že tak hrozné to nebylo..dala bych klidně i druhou sérii..škoda...ale i tak doporučuju...:)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Flanagan down...

Pustila som sa do tohto seriálu len preto, lebo bol z nemocničného prostredia a mal len jednu sériu. Na jednej strane som nečakala zázraky, na druhej som dúfala, že to bude aspoň pozerateľné. Po prvej časti som ho zhltla za pár dní a po poslednej časti som myslela, že budem revať. Nenávidím, keď seriál skončí ale nie je ukončený. Asi sa rátalo aj s druhou sériou, ktorá nakoniec neprišla, čo ma tiež dokáže pekne vytočiť.

Na druhej strane. Príbeh nebol nejako extra originálny, postavy tiež nehýrili niečím extra svojským, čím by si ma podmanili. Veronica, ktorá spočiatku pôsobila neutrálne a milo, mi už koncom série šla na nervy s tou svojou nerozhodnosťou a neochotou so sebou niečo urobiť. Sonia mi nepadla do oka od prvej časti a Chloe bola anjelik, ktorý občas všetkých prekvapil.

Čo sa týka ľúbostného trojuholníka, lebo čo by to bolo za seriál, keby sa tu neriešili komplikované vzťahy. Po pár častiach (troch - štyroch) som prešla z tímu Sands do tímu Calahan, tam už nebolo o čom, Mike mi prišiel omnoho sympatickejší ako doktor Piesok z púšte.

Seriál nepatril medzi najlepšie, aké som kedy videla, ale páčil sa mi. Ľutujem jeho skoré ukončenie a hlavne NIJAKÉ ukončenie, čo ma len viac nasrdilo. Jedna séria by stačila, keby ju nejako pekne uzavreli. Takto som len rozčarovaná z dobrého seriálu so zlým koncom.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

:)

Seriál jsem poprvé viděla ve slovenštině a věděla jsem, že to musím vidět. Sice má seriál málo dílů, ale podle mého se jedná o jeden z lékařských seriálů, které pobaví a zároveň se zde vyskytují sympatičtí herci. Takže za mne mohu rozhodně doporučit, ačkoliv ten malý počet dílů seriálu může trochu uškodit.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

mercy

dámské obsazení jsem nikdy moc nemusela,ale když si dám pár dílů s titulky,hned je z toho lepší pocit a Mercy sleduji dál,docela mě to chytilo

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Funny

Heeey it´s a funny :DDD

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

supr

zatim super serial.. chytlavy a ma svoje kouzlo, uvidime jak pojede dal :). A diky za titule

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí