plakát seriálu

Neranditelní

(Undateable)

Názory uživatelů

Doozer opět v akci

Nový seriál za kterým stojí Bill Lawrence a jeho produkční společnost Doozer. Nebudu lhát, to je fakt, který mě lákal nejvíce. Protože zatím pokaždé jsem se u jeho seriálů bavil (Scrubs, Cougar Town, Ground Floor). Seriál nabízí možná ze začátku trochu ohraný koncept, ale postupem času se posune i kapku jinam a není jen o frajerovi, co ostatní učí sbalit ženskou. Herci mě baví (oblíbenec je Shelly), návštěvy z ostatních seriálů (Ground Floor, Cougar Town) taky. Humor i vtipy jsou povedené, takže pro mě oddychovka, jak má být. Myslím, že za sebou máme povedenou první sérii, která slibuje, že ve druhé to může být ještě lepší.

Druhá série je ještě lepší než ta první. V prvé řadě myslím, že se podařila dámská výměna, kdy místo Sabriny přišla roztomilá Candice, která do party okamžitě zapadla. Humor téhle skupinky se mi líbí a hravě se mi dostal pod kůži. Navíc letos přišel velmi povedený experiment s živou epizodou, která byla opravdu skvělá a to nejen díky hostům, kteří dali vzpomenout na legendární Scrubs. Těším se na třetí řadu, i když se trochu obávám toho, že všechny epizody mají být živě. Na zpestření to opravdu bylo skvělé, ale nejsem si jistej tím, že to bude fungovat celou sezónu a já bych se s Undateable nerad rozloučil. Pro mě tady mohou být stejně dlouho jako Scrubs, nebo alespoň jako Cougar Town...

Třetí série je samozřejmě trochu jiná a to hlavně díky změně konceptu a faktu, že všechny epizody se vysílaly na živo. Původně jsem se toho nápadu bál, ale jak se ukázalo, tak nebylo proč. Umí si udělat srandu ze všeho okolo, ale hlavně ze sebe a toho si cením. Undateable letos patřil mezi nejvtipnější komedie z "Velké pětky" a tak je pro mě vážně velkou záhadou proč musí jako vždy bojovat o své přežití a proč to s ním nevypadá ani trochu dobře. A je to opravdu škoda, sešla se tady totiž skvělá parta, která skvěle baví každou epizodu a byla by škoda o ně přijít. I když finále série by s přivřenýma očima mohlo sloužit i jako závěr seriálu a to nejen kvůli tomu, že se zastavili Backstreet Boys...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Undateable for Life

První dva díly byly nuda. A jakože poměrně velká. Prostě to budilo dojem naprosto nezajímavého, průměrného sitcomu. Jenže naštěstí, první dva díly jsou ty nejhorší. A ty další jsou lepší a lepší. A na úplném konci se z Undateable stal jeden z nejvtipnějších a mnou nejmilovanějších komediálních sitcomů, který tady s námi klidně mohl ještě pár let být. Postavy, ačkoliv jde o na první pohled sitcomové standarty, jsou výtečně napsány a fantasticky zahrány. Mezi herci je neskutečná chemie, většina vtipů funguje (protože jde o vtipy skutečně kvalitní) a tu pravou šťávu to dostalo v živých epizodách, kdy se naprosto skvostně strefovali všichni sami do sebe navzájem. Ze seriálu jde úžasná energie (bloopers jsou neskutečně dokonalou záležitostí) a zrušení mě mrzí, protože ačkoliv LIVE vysílání bylo naprosto perfektní (viz výše), ale paradoxně to mu asi uškodilo (a vysílání v pátek). A víte vy co? Bavilo mě to mnohem víc, než celý Brooklyn Nine-Nine a posledních pět sérií TBBT, škoda, že jsem se k Undateable dostal až teď. Shelly je fantastický hláškař a Ron Funches, černá smrt, je z těch všech rozhodně nejlepší komik (s tím by sice Danny nesouhlasil, ale i tak - TAKE IT TO CHURCH). A Bridigt Mendler je rozkošná, škoda, že nebyla už v první sérii (která je nejslabší). I vedlejší postavy jsou skvělé. A nejspíš to půjde do topky, protože tohle je fakt strašně super!!! #UndateableLive - seriál s nejlepším slovním humorem. 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doing it LIVE!

Nejprve jsem měla to potěšení seznámit se s Dannym (Chris D'Elia) a Justinem (Brent Morin), tedy spíše jejich hereckými představiteli, díky jejich vystoupení v pořadu Lip Sync Battle. Naprosto mě dostali, a tak jsem musela mrknout na tenhle jejich počin.

Partička kamarádů co si nemůžou sehnat holku, do jejichž životů vstoupí Danny jako randící mentor. I když Chris (herec) není žádný prvoplánový krasavec, má neskutečné charisma, takže mu tu jeho roli borce který sbalí každou (Danny) i věříte. Jak už to bývá, od rad se pomalu ustupuje a řeší se především vztahy mezi kamarády, ale mě to nevadí, právě naopak.

První řada mě moc bavila a já se těšila na druhou řadu, která se ukázala být ještě lepší, než ta první, protože se objevila nová postava - Candace, která je neskutečné zlatíčko a dobře do party zapadla ale především odzkoušením Live epizody, která se moc povedla a přinesla tak sitcomu něco naprosto nového. Live epizoda ale přinesla i shledání s oblíbenými herci z produkční společnosti Doozer (Scrubs, Cougar Town, Ground Floor - prostě Lawrence!) i když některé známe tváře jsme mohli vidět už dříve a vícekrát i mimo Live epizodu.

Třetí série je celá Live, přesto, že si to už vyzkoušeli v druhé sérii, chvilku mi trvalo si zvyknout ale pak jsem si to hrozně zamilovala. Nejlepší byly improvizované (i když kdo ví) narážky, kdy se postavy začali přímo strefovat do svých kolegů (do herců, ne do postav). Zrušení naprosto nechápu, protože Live sitcom je dnes naprosto něco vyjímečného/ojedinělého, taky se tím prokazuje herecký talent zúčastněních.

So single it hurts = 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Lekce svádění

Tak undateable mě přilákal až svojí Super Bowlovou reklamou na druhou sérii, ale aspoń že tak. Jako sitcom rozhodně nezklamal, od začátku baví diváka klasické protiklady svůdníka a stydlína.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Příjemné překvapení

Tenhle seriál se řadí mezi ty, které se snadno ztratí ve změti nových seriálů a nemusí podle popisu hned zaujmout. U prvních dilů, je to sice průměrný seriál, u kterého si i zasmějete, ale pak se s každým dílem smějete častěji a častěji a vlastně ten seriál začnete mít brzy rádi. Dialogy jsou originální a miluji Chris D'Elia v podání Dannyho a jeho úžasnou mimiku a gestikulaci. S Justinem se během pár dílů sžili jako skvělí parťáci a výborně se doplňují, příjde mi jakože si to fakt užívají ty své role :-).
Trochu pokulhává zapojení dalších vedlejších postav, které se někdy chytají, ale někdy moc ne, nicméně každý z nich je skvělý originál, ať už je to zapřísáhlý Detroian Shelly nebo anglický gay Brett, Burski je zatím taková postava v pozadí, kterou moc nevnímám.
Věřím, že ve druhé řadě to už rozbalí naplno a bude z toho skvělý sitcom.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jen přežít trochu klišé na začátku :)

Dobrá dobrá, seriál pro mě začal na 50% protože to vypadalo na klasické schéma "nikdo neumí sbalit holku a ten jeden co jo jim radí". Navíc mi přišlo, že Danny neni nijak krásnej ani sympatickej, aby někomu měl radit. Ale vtipý to bylo, tak jsem koukala dál. A díl od dílu mi Danny přišel zajímavější a víc ke své roli "seděl" a navíc mám dojem, že jsme trochu opustili to klasické schéma a je to čím dál tím vtipnější.Já se tedy u Undateable bavím, někdy až královsky a za to má u mě 80% ;).

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Undateable

Sice mám za sebou jen dva díly, ale bohatě mi stačily, tenhle seriál vzdávám. Najde se tu pár humorných situací, kdy jsem se zasmála, bohužel hlavní postava Danny, je vždy totálně pokazil. Svou nepřiměřenou mimikou, rádoby vtipnými hláškami, střeleností, která snad má být úžasná, ale působí trapně. Nevím, jestli celý seriál hodlají stavět na problémech se seznamováním s něžným pohlavím, asi by s tím nevystačili. Ale nehodlám to zjišťovat, za mě 50 procent.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Klišé nad klišé

Borec sukničkář zaučuje partu looserů, jak balit holky. 100x viděno v jiných filmech a seriálech, takže pro mně ani jako oddychovka nedostačující. 50%

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Undateable

Nemala som žiadne očakávania. Skončili mi seriály, ktoré sledujem a nemala som čo pozerať tak som si stiahla jednu dve epizódy. A bum za tri dni som videla obidve série a seriál som si zamilovala. Milujem každú jednu epizódu, každú jednu postavu, aj keď Danny je o trošku obľúbenejší. má to spád, má to vtip, má to príjemné prostredie a na hercoch vidieť, že si užívajú každý jeden dialóg. Asi som našla Ďalšieho obľúbenca

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk