plakát seriálu

Neverland

(Neverland)

Názory uživatelů

Neverland

Pro mě absolutní TOP ze všech Petrů Panů a jim podobným. Samotný příběh Petra Pana mě nikdy nezaujal a proto jsem se ani nikdy na žádný film s Petrem Panem nedokázala dodívat. Na tento seriál jsem se podívala jen kvůli Rhysovi, abych si doplnila jeho filmografii a nevěřila jsem tomu, co vidím! Není to obyčejný nudný příběh o nějakém děcku, ale o tom, jak to všechno začalo. A abych pravdu řekla, je to milionkrát lepší než celé slavné 'pokračování'. Neverland jsem si okamžitě zamilovala a shlédla ho hned několikrát, protože mě to opravdu dostalo. Rhys byl tak neuvěřitelně přesvědčivý, že i mě, člověka, který fandí svým 'favoritům' i kdyby měli být jakkoli zlí, dokázal dohnat k tomu, abych jeho filmovou postavu začala nenávidět. Musím uznat Rhysův neuvěřitelný talent a taky samozřejmě úchvatnost samotného filmu. Takže za mě 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nic moc

Tato minisérie vlastně popisuje to, jak se Peter Pan stal Petrem Panem, kde se vzal kapitán Hook a kde vznikla jeho nenávist vůči Panovi.

Nepatří to sice k televizním gro, ale dá se na to podívat. Pokud čekáte něco víc, tak vás zklamu.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Prequel

Prequel k Petru Panovi...No, to možná jo...Ale byla to hrozná blbost. Triky 100 let za opicema, herci absolutně neuměli hrát (teda aspoň ty děti), jedinej kdo se mi líbil, a to je klasika, byl Hook.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí