plakát seriálu

Nezvěstná

(Absentia)

Názory uživatelů

Tak určitě...

Nevěděl jsem co očekávat od seriálu,který v upoutávce hlásil,že se někdo ztratí,po letech se najde a neví co se celou dobou dělo.Takových seriálů se již objevilo dost,ale tady bylo něco,co mi po prvním díle říkalo počkej na další pokračování a uvidíš.
Jak jsem již poznamenal,první díl nebyl ten,který vás upoutá do křesla a vy prostě musíte vidět další,ale od druhého dílu seriál nabírá na obrátkách a po seznámení se všemi detaily a to hlavně těmi,které se týkají života rodiny agentky FBI je opravdu na koukat.
Agentka je člověk,který vyrostl v sirotčinci a z něj má nepříjemná traumata,protože tamní lékař na dětech páchal psychický teror.Musím říci za sebe jediné,tento seriál určitě nezklame.......

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ano!

Na tenhle seriál jsem dlouho čekala a také se těšila. 1. díl mi toho moc neřekl, líbil se mi ale neuneslo mě to. Po 2. a 3. díle už vím že tenhle seriál sledovat budu. Zápletka sílí a zauzluje se, vztahy se mění. Vztah mezi Emily a Nickem je skvělý a určitě je na co se těšit. No a bonus Stana Katic v čele! Takže pokud nevíte zda ano či ne. Zkuste tomu dát šanci není to sice seriál pro každého ale pro milovníky Drama/Thriller/Krimi je to to pravé ořechové. Budu jen doufat že kvalita nebude klesat.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

vysoká škola kombinatoriky

Musím sa priznať, že sa mi to pozeralo celkom dobre, stopáž v poriadku, minutky ubiehali, vždy sa niečo dialo, nestíhal som sa nudiť... ALE - v prvom rade, hlavná postava mi bola od prvej minúty nesympatická (v každej časti som chcel aby ju niekto odkrágloval). Po druhé tolko náhod pokope ako v tejto kriminálke som dávno nevidel (nahoda typu - stojím náhodou na poklope do tajného kanálu s vrahom, alebo podarilo sa mi strunou z matracu vylomiť dvere). A po tretie, ale hlavne, to bolo tak prekombinované že ani 9 častí Hviezdych vojen neni tak zamotaných. Ešte tak prvé tri - štyri časti v pohode a potom sa to začalo motať a motať, až sa to domotalo do poslednej časti, kde za 37 minút sa to všetko dojeb.lo. Takže ono to vlastne v podstate bola blbosť. Môžete vynechať.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doporučuji

řekla bych že s každým dílem lepší a napínavější... a ten konec...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pecka!

Tak jako moc na drama nejsem akort když je to i o dětech,ale musím říct, že po prvním dílu jako jdu do toho.Seriál je fakt strhující!V hlavě už mám plno teorií a samozřejmě fandím Emily aby zas získala to co jí vzali.Doporučuji

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé