Noční recepční

Noční recepční (Night Manager, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
V seriálů je několik narážek na filmovou sérii Jamese Bonda. Hlavní hrdina Jonathan Pine (Tom Hiddleston) si například objednává klasický drink vodka martini, kontakt CIA v Londýně má kódové označení "Felix", což odkazuje na postavu Felixe Leitera, který byl CIA kontaktem Jamese Bonda. Telefonní číslo agentury MI6 obsahuje "007", což je kódové označení Jamese Bonda.
Vložil: Miro_CZ
Roperova (Hugh Laurie) vila se jmenuje Sa Fortaleza en Pollensa, je postavená na Mallorce a jedná se o nejdražší prodanou nemovitost ve Španělsku, kterou v roce 2015 koupil britský bankéř za 40 miliónů eur. Vila byla původně postavená v roce 1628 jako pevnost, která měla pomoct v obraně proti pirátům. Do podoby luxusní rezidence ji nechal přestavět argentinský malíř Roberto Ramauge kolem roku 1920. Kromě původní pevnosti nabízí rezidence dalších 6 samostatně stojících domů.
Vložil: Miro_CZ
Pokud byste si chtěl pořídit župan Richarda Ropera (Hugh Laurie), vydejte se do Londýna. Je to originální model firmy New&Lingwood a zaplatíte za něj £995. Padělky pořídíte na internetu cca za $50.
Vložila: Perunka1970

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE