Plakát

Nová dobrodružství Černého Bleska

(The New Adventures of Black Beauty)

Dr. Jenny Denningová, která zažila spoustu dobrodružství s Černým Bleskem v mládí, vyrostla. Vdala se za Nigela, který krátce po svatbě nastoupil na loď směřující na Nový Zéland, aby připravil vše potřebné pro příjezd své ženy. Loď se ale ztratí. Rázná Jenny se rozhodne na Nový Zéland... [více]

63 %
1990–1991 | Velká Británie | 25 minut | ITV | Rodinný / Drama | 0 epizod | status: očekávaný konec v roce 1991

Nová dobrodružství Černého Bleska – O čem to je

Dr. Jenny Denningová, která zažila spoustu dobrodružství s Černým Bleskem v mládí, vyrostla. Vdala se za Nigela, který krátce po svatbě nastoupil na loď směřující na Nový Zéland, aby připravil vše potřebné pro příjezd své ženy. Loď se ale ztratí. Rázná Jenny se rozhodne na Nový Zéland s nevlastní sestrou Vicky odcestovat. Velmi těžké je pro ni rozloučit se s otcem a milovaným koněm Bleskem. Je přesvědčena, že se Nigelovi podařilo cestu na Nový Zéland nějak zdolat. O několik týdnů později, když obě dorazí na farmu na jihu Nového Zélandu, zjišťují se zděšením, že je opuštěná. Na farmě se jim dostane pomoci od německého přistěhovalce Manfreda, který se usídlil v opuštěných stájích.

Jednoho dne po bouřce najdou na svém pozemku černého nezkroceného hřebce. Jenny připomíná jejího koně a tak mu dá jméno Blesk. Mezi Vicky a Bleskem se vytvoří přátelský vztah a zažijí spolu mnoho dobrodružství.

Dr. Jenny Denning
Dr. James Gordon
Victoria 'Vicky' Denning
Frank Coats
Hilda Burton
Samuel Burton
Info box
Stanice

ITV

Délka

25 minut

Žánr

Rodinný
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

1990–1991

První vysílání

1. ledna 1990

Ukončení seriálu

v roce 1991

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související