Plakát

The New Adventures of Black Beauty

Černý Blesk se vrací z volné přírody, aby zachránil život třináctileté dívenky Belly. Bella byla nalezena na pobřeží poblíž vraku potopené lodě. Byl u ní i Černý Blesk. Bella trpí amnézií. Obou sirotků se ujme místní lékař Dr. Austin, který jim umožní žít na své farmě. Zde si Bella... [více]

50 %
1992 | Austrálie | 25 minut | Rodinný / Dobrodružný | 0 epizod | status: očekávaný konec v roce 1992

The New Adventures of Black Beauty – O čem to je

Černý Blesk se vrací z volné přírody, aby zachránil život třináctileté dívenky Belly. Bella byla nalezena na pobřeží poblíž vraku potopené lodě. Byl u ní i Černý Blesk. Bella trpí amnézií. Obou sirotků se ujme místní lékař Dr. Austin, který jim umožní žít na své farmě. Zde si Bella najde nové přátele, s nimiž se snaží vzpomenou na to, co se stalo předtím než ztratila paměť. Ale nejsou to jen děti, které mají zájem na objevení vraku lodi. Některé záhadné zlé postavy se snaží za použití všech prostředků, které mají k dispozici, najít zlato z potopené "Astorie".

Tyto a další události, které se konají na počátku 20. století proberou obyvatele malého australského pobřežního města Yarandilly z jejich poklidného života.

Isabel 'Bella' Barrett
Sergeant Pickles
Rudy Swallow
Info box
Délka

25 minut

Žánr

Rodinný
Dobrodružný

Země původu

Austrálie

Roky vysílání

1992

První vysílání

v roce 1992

Ukončení seriálu

v roce 1992

Odkazy

IMDb.com

Související