plakát seriálu

Nové trable staré Christine

(The New Adventures of Old Christine)

Názory uživatelů

TNAOOCH - 85%

Poslední dobou mám docela štěstí na sitcomy. Christine je skvělá zabijačka času. Jistě, není to žádné umělecké dílo, taky co by se dalo čekat od sitcomu, který se navíc natáčí před živým publikem. Ale několik scén mi doslova vehnalo slzy smíchu do očí. Vztahy mezi postavami byly rozkošné, ovšem bezkonkurenční je Christine/Matthew. Trošku se mi někdy z jejich (!sourozeneckého) vztahu dělalo špatně, ale jinak měli nejúžasnější scénky. Marly a Lindsay neměly chybu, hlavně když Christine pomlouvaly, i když zrovna stála přímo před nimi. A když z ní udělaly blondýnu? To se nedá popsat, to se musí vidět. :)
Ale nejen stálé postavy byly neodolatelné, seriál si pozval i hezkou řadu hostujících herců, především tedy v rolích více či méně úspěšných nápadníků Christine. Nejvíc mě potěšil Blair Underwood, při pohledu na něj se mi podlamují kolena už od dob Dirty Sexy Money (a těším se na The Event). A druhou třešničkou byl Matt Letscher, kterého jsem si zamilovala v Eli Stone, ale v Brothers & Sisters jsem byla (skoro násilím) nucena neužívat si jeho scény (kdo se staví mezi Kitty a Roberta je můj úhlavní nepřítel :) ), takže jsem byla za jeho roztomilou postavu v Christine opravdu vděčná. :)
Mezi nejlepší scény seriálu patří moment, kdy je nová Christine na ultrazvuku a celá rodina vysvětluje doktorovi, jaké jsou jejich vztahy (manželé, exmanželé, bratři, děti, všichni ze všema, boží :) ). A nebo když jde Christine na sponzorkou akci a pan Harris kontroluje vstupenky - Christine mu představuje Barb. To musíte vidět :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stará? Ne, jen zralá.

Nové trable staré Christine je u mě jeden z bezkonkurenčně nejlepších sitcomů a každý díl jsem se řehtala smíchy.

Je pravdou, že dějové zvraty nejsou vůbec nějak originální, ani nápadité, jde většinou o to, co jsme již viděli a to schéma se holt pozná, ale to, čím je tento seriál jedinečný, tak jsou to postavy, které udávají kvalitu.

"stará" Christine. Krom toho, že jsem obdivovala, jak úžasně na svůj věk vypadá, tak takhle ženstina prostě neměla chybu. Smůla se jí lepí na paty, někdo nebo něco neustále podraží její sebevědomí, ale ona je pořád svá, pořád to samé nesebevědomě trdlo, které se nebojí udělat nějakou tu ztřeštěnost. Docela v hodně věcech mi připomíná mě samotnou(né samozřejmě ve všem, jen jisté povahové rysy), což mě vždycky donutilo jí fandit. Bylo docela nereálné, že takhle pohledná ženská, co má neustále tolik nápadníku byla v kolektivu jaksi na konci potravinového řetězce, ale tak aspon s ní byla sranda. Docela jsem i obdivovala, co všechno si dá od jiných líbit, či jak reaguje na trapasy.

Matthew-Nejinteligentnější postava seriálu, k tomu správný cynik a kritik všeho, co se občas nebojí být roztomile naivní. Scény s ním a starou Christine považuji za zdroj zábavy, navzdory tomu, že jejich vztah kolikrát moc sourozenecky nepůsobil.
Barb byla naprosto geniální, taková mírnější verze Karen z Will&Grace a vůbec se mi neokoukala.
Líbil se mi i Richie. Sice to nebyla významná postava, ale dětský herec mi byl sympatický a jednou by to mohl v tomhle žánru někam dotáhnout.

Richard a nová Christine.
Musím říct, že tyto postavy mi jako jediné absolutně nesedly. Richard měl IQ mýdlové kostky a Christine byla hrozně nepříjemná, především její herečka. Ta ženská házela skoro furt ten samý protivný výraz a opravdu jen zázrakem byla její postava nějak vtipná.

Viděla jsem všechny série a ani jednou jsem nezaznamenala, že by nějak klesala kvalita, či že by mě nějak už nějak díl bavil mín, než ten předchozí.
Christine je prostě taková průměrná, leč kvalitní záležitost, kde jsem se neustále bavila a ty hlášky fakt stály za to! Nemůžu jinak, než dát plný počet procent, protože takových seriálu je málo. Christine měla až do konce své kouzlo a to musím ocenit.

Bonusové plusy
+ Lindsay a Marly. Zpočátku na pěst, později jsem si je užívala.
+ hvězdní hosté.
+ Musím uznat, že ve většině případů měla Christine dobrý vkus na muže.
+ Podivný porozvodový-přátelský vztah Richarda a staré Christine.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk