plakát seriálu

Obhájci

(The Defenders)

Názory uživatelů

In Vegas even justice is hot.

Jim Belushi a Jerry O'Connell v rolích právníků, kteří si svou živnost zařídili ve Vegas. To zní pekelně lákavě, nebyla šance, že bych odolala a udělala jsem dobře.
Oba zmínění předvedli výborný výkon, úspěch seriálu (alespoň tedy u mě) vidím hlavně v nich. Říkám to hlavně proto, že případy, které si vzali na svá bedra, nebyly zrovna to nejlepší, co jsem kdy viděla. Mnohem zajímavější byly třeba i v Ally McBeal. Ale jak jsem řekla, bavila jsem se od začátku do konce.
I když případy byly trošku suché, naplno to scénář vyvážil propracováním jednotlivých postav. Nick je panovačný a hned po všech křičí, ale když má klienta, bije se za něj do posledního dechu. Pete je sukničkář, který bez rozmýšlení kupuje drahé obleky z firemní kreditky. V soudní síni se ale promění ve špičkového právníka, který dokáže většinu výpovědí otočit ve svůj prospěch. Zoey je nepostradatelná pravá ruka, která ale dokáže šéfy i uzemnit, když je potřeba. A Lisa je ta pravá záchrana, která dokáže najít skulinku, když už se vše zdá být ztraceno. Vím, celé to zní jako jedno velké klišé, ale v The Defenders to opravdu dohromady perfektně funguje. 75%

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

škoda

škoda, že to posunuli na tak neskorú hodinu, ale ja som si ajtak počkal. Škoda, že to malo zrejme nízku sledovanosť, nebolo to zlé. Trošku pripomínalo fairly legal, len v mužskej verzii, ale aj tak to na F.L. strácalo

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mé smýšlení

Milé překvapení v sobotní večer. Docela mě vyvedlo z míry, že seriál, který mě zaujal hned po upoutávce a nezklamal mě ani po několika dílech, což je upřímně řečeno v dnešní době vzácností, dávají pozdě a žádné pokračování v plánu. No promiňte, ale znám dobře dvě stovky větších ptákovin, které vydržely i několik řad. Tohle mě nadzvedlo.
Co do seriálu, tak musím zhodnotit slovem skvělé. Výborné obsazení, vtipné, decentní leč přiměřeně ostré. Určitě stojí za vidění a dost možná i za menší kopanec do intimních míst toho, kdo tento seriál seknul.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk