Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) — 5. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Noha

Rodina se rozhodne pohřební ústav prodat, i když je David proti. Nate je poslán vyzvednout rozsekané tělo muže. Claire najde své auto počmárané slovy jako cucačka palců...

Rozhodne se pro pomstu, jelikož jí je jasné, že to někomu řekl její přítel. Využije toho, že Natovi spadlo tělo rozsekaného muže a má zavřené oči a snaží se nepozvracet. Ukradne chodidlo a dá ho do skříňky Gaba. Ten se vyděsí a chodidlo po cestě domů vyhodí. To prozradí Keithovi, který chce pomoci Davidovi z této prekérní situace. Keith začne hledat chodidlo na popsaném místě a narazí tam na Claire. Začnou si spolu povídat a Claire mu poví, že ví, že jsou s Davidem milenci. Zeptá se ho, co na Davidovi vidí. Keith ji přizná, že David s ním jedná velice slušně narozdíl od mužů, co předtím potkal, kteří chtěli jen to jedno. Je prostě skvělé potkat někoho, kdo ho vidí, jaký je a chce s ním být. Chodidlo nenajdou, ale Fredericovi se podaří ho nahradit jehněčí nohou, kterou měla Ruth po dlouhou dobu v mrazáku. Takže rodina pozůstalého si při po podrobném zkoumání otcova těla žádné chyby nevšimne a je spokojena.
Ruth se jde s kamarádkou pobavit na dostihy a sázení se jí tak zalíbí, že v něm prohraje 20 000 dolarů.
Natovi se na schůzce se společností, která je chce koupit, nelíbí, jak neosobně zacházejí s nebožtíky, a tak se rozhodne od prodeje odstoupit. Právník mu řekne, ať se připraví na to, že jeho pohřední ústav do pár měsíců zkrachuje. Dokonce firma koupí barák kousek od nich a chce ho zrekonstruovat na krematorium. Barák ale na konci epizody shoří.

Zajímavosti

Nebožtík více z této kategorie

Nebožtík v této epizodě:
Thomas Alfredo Romano
(16.květen, 1944 - 21.ledna, 2001)
- Čistil velké míchadlo na těsto, když jeho pomocník spadnul a při pádu omylem sputil stroj, takže byl rozsekán na kusy.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Při snídani, těsně po hudebním čísle, si dá Claire pramen vlasů za ucho a v dalším záběru má pramen zase v očích.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik