Odvážný Crusoe

Odvážný Crusoe (Crusoe) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
xxmartinxx

31. října 2008

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak to vidím já...

Peklo není být chlápek na opuštěném ostrově, peklo je sledovat o tom seriál. Naprosto zoufalá věc bez atmosféry. Tom Hanks se otáčí v posteli, když to vidí.
Příběh začíná zostra, ale vypadá to, že do minulosti se budeme vracet ve flashbacích. Robinson a Pátek vypadají, jako by právě fotili reklamu na spodní prádlo a celkový styl režie je vážně zoufalý.
Při akčních scénách sem si vzpoměl na Ztracený svět, nebo Sheenu. Jenže tady to sakra myslej vážně! Naprosto zoufalé pokusy o chytré pasti a vtipné hlášky ztroskotávají mnohem přesvědčivěji, než samotní trosečníci.
Tohle se nikdy nemělo udát. Celý tenhle seriál je velký omyl.

Avatar uživatele
Poirot

14. ledna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Predčasne odsúdený seriál

Snáď mi odpustíte slovenčinu.
V skratke - Mám veľmi rád tento žáner! Avšak snáď každý podobný seriál skončil skôr ako sa stihol rozvinúť dej, či charaktery postáv. Skôr ako sa mohli "vychytať muchy".
Predčasne skončili Tera Nova, Amazonka, za veľa nestál ani Stratený svet. Trochu sa obávam aj o budúcnosť seriálu Marco Polo.
Úprimne verím, že keby Crusoe dostal šancu a podporu od fanúšikov i investorov, dokázal by z príbehu skvelého autora Daniela Defoe vyťažiť omnoho viac! Škoda, nebol najúspešnejší, ale myslím že to nie je celkom vina tvorcov.