One Tree Hill

One Tree Hill (One Tree Hill) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
One Tree Hill měl pracovní název Ravens (podle basketbalového týmu) a měl to být dvouhodinový TV film.
Vložil: Redík
Název "One Tree Hill" byl převzat z písničky skupiny U2. Tvůrce seriálu Mark Schwahn poslouchal album U2 - The Joshua Tree. Když začala hrát píseň One Tree Hill, rozhodl se po ní pojmenovat svůj seriál.
Vložil: Redík
V původním pilotu Lucasovu nejlepší kamarádku hraje herečka Samatha Shelton pod seriálovým jménem Reagan. Potom ji tvůrci přejmenovali na Haley a hrála ji současná herečka Bethany Joy Lenz-Galeotti.
Vložil: Redík
Postavy v seriálu začínají jako druháci a navštěvují Tree Hill High School.
Vložil: Redík
Jakeovu malou dcerku Jenny hrála v seriálu 4 jiná miminka. Tři děvčátka a jeden chlapeček - dvě z děvčátek byli deset a půl měsíční dvojčátka Erin a Emily.
Vložil: Redík
Karenina kavárna je Jenino rádio ze seriálu Dawsonův svět.
Vložil: Redík
Sophia Bush (Brooke Davis) a Chad Michael Murray (Lucas Scott) se v průběhu natáčeni do sebe zamilovali a po roce chození se i vzali (16. dubna 2005). Kvůli milostným aférkám Chada Micheala Murrayho požádala Sophia Bush o rozvod, k němuž došlo v prosinci roku 2006.
Vložil: Redík
Současná snoubenka Chada Michaela Murrayho Kenzie Dalton si zahrála roztleskávačku basketbalového týmu Ravens v dílech třetí série.
Vložil: Redík
Chad Michael Murray (Lucas Scott) a Hilarie Burton (Peyton Sawyer) si spolu zahráli i v seriálu "Dawsonův Svět" v epizodě 100 Light Years from Home (5x19).
Vložil: Redík
Chad Michael Murray měl původně hrát v seriálu O.C California, postavu Ryana, ale byla mu nabídnuta role Lucase Scotta v One Tree Hill a pro tu se nakonec rozhodl.
Vložil: Redík
Natáčení One Tree Hill museli vždy na chvilku přerušit, když vysílali kreslený seriál Simpsonovi. Chad a Michael Murray a James Lafferty jsou velcí fanoušci seriálu a nechtěli ani jednu část vynechat.
Vložil: Redík
Herec Kevin Kilner, který od 3. série hraje otce Peyton Sawyer si zahrál i otce Austina Amesa (Chad Michael Murray) v pohádce A Cinderella Story.
Vložil: Redík
Moira Kelly (Karren Roe - matka Lucase) byla v průběhu natáčení první série těhotná. V seriálu odjela na kuchařský kurz do Itálie.
Vložil: Redík
Všechny epizody se jmenují podle punk-rockových pisní z alb ze sbírky Peyton Sawyer.
Vložil: Redík
Lucas Scott bydlí na adrese 1829 Barnette Drive, Tree Hill, NC, 01982.
Vložil: Redík
V první sérii má Nathan Scott piercing v levé bradavce. Ve skutečnosti herec James Lafferty piercing nemá a vždy před scénou se sundaným tričkem si ho přilepil.
Vložil: Redík
James Lafferty byl jediný skutečný teenager a student střední školy z hlavních představitelů v průběhu natáčení. Dvaceti let dovršil na konci druhé série.
Vložil: Redík
Přezdívky z IM klientu postav z OTH: Lindsey Strauss (Lindsey), Scott23 (Nathan), BDavis (Brooke), Marv (Mouth), JunkYrdDog (Junk), Fergielicious (Fergie), BigFtHunterHJS (Haley), and Lucas Scott (Lucas)
Vložil: Redík
SPOILERY!! Některé události z One Tree Hill přešli do reality. Druhá serie: Haley jede na turne s Chrisem Kellerem a skupinou The Wreckers; ve skutečnosti herci také vyjeli na turné napříč Spojenými státy. - Třetí série: Peyton a Ellie pořádají benefiční koncert a natáčí cd, z nichž jde výdělek na podporu boje proti rakovině prsu. CD bylo skutečně vydáno a část výdělku bylo darováno Nadaci bojující proti rakovině prsu. - Pátá série: Mia jede na turné po natočení její první desky s Peyton. Když byla epizoda premierové uvedena Kate Voegele (Mia) byla na turné se skupinou Hanson. - Pátá série: Peyton zařídíla Mie zpívání na koncertě sponzorovaný společnosti Starburst. Kate Voegele (Mia) skutečně zpívala na koncertě sponzorovaném společností Starburst. Koncert nesl v originále název "CW and Starburst present Kate Voegele in Concert at Six Flags".
Vložil: Redík
SPOILER!! -Nahrávací studio, které vlastní Peyton se jmenuje "Red Bedroom Records".
Vložil: Redík
Po třetí sérii se začal seriál vysílat pod hlavičkou televize CW namísto WB. To kvůli tomu, že došlo ke spojení společností WB a UPN a vytvořila se televizní společnost CW.
Vložil: Redík
One Tree Hill se natáčí ve městě Wilmington v Severní Carolině. Stejne jako dříve seriál Dawsonův svět.
Vložil: Redík
SPOILER!! - Potom co se v páte sérii ani jednou ve znělce neobjevila ústřední píseň seriálu (I Don't Want To Be), si autor písně Gavin DeGraw střihnul cameo ve finále páté řady, kdy v úvodní scéně zpívá a hraje na piano ustřední píseň s Jamiem.
Vložil: Redík
SPOILER!! - Jackson Brundage je jediným členem stálého hereckého obsazení, který získal svoje místo v titulkách seriálu bez toho aniž by byl nejprve uváděn jako "Guest star". Objevil se v páté sezóně jako Jamie, Nathanův a Haleyin syn.
Vložil: Redík
Haley můžeme při řízení auta vidět až v páté sérii. V prvních čtyřech sériích sice v autě jezdí, ale nikdy neřídí. Pokaždé je někým vezena - Lucas, Nathan, Peyton, Brook, Skills.
Vložil: Redík
Předchozí

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE