Ostré jako břitva

Ostré jako břitva (Underbelly) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
štelér

23. srpna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fakt povedené....

Tento seriál mně opravdu překvapil,protože pro nás žijící v Evropě nám představuje skutečné případy,které se odehrály koncem a na přelomu 20.století.
Velice otevřeně a drsně ukazuje,co dokáže podsvětí ve světě drogového byznysu mezi sebou,kdy počet mrtvých narůstá a policisté si dlouho nevědí rady.Underbelly nás v první sérii zavede k poslednímu případu a v dalších řadách se vrací do historie a ukazuje nám tuto problematiku v průběhu několika desetiletí.
Průvodcem svými komentáři k jednotlivým událostem je policistka,která co by malá měla svou matku policistku za vzor a v poslední sérii se nemalou měrou podílela co by členka speciálního týmu na dopadení a odsouzení jednoho z největších vrahů v australské historii.
Nevím proč,ale prostě musím jít ne plný počet %,protože styl jakým je seriál natočen,výkony herců a i to,že se tomu nechá věřit mně prostě baví......Je zde určitá tématická podobnost se seriálem Boardwalk Empire s tím ,že zde se děj odehrává o několik desetiletí později a na jiném kontinentu.

Avatar uživatele
Petr Vinklárek

22. července 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Názor

1. 3. a 5. serie je famózní především pak ta 4 s názvem Razor, která se podobá Boardwalk Empire akorát je mnohem syrovější :)