plakát seriálu

Outcast

(Outcast)

Názory uživatelů

po pilotu

Už od první scény jsem věděla, že tohle splní mnohem více má očekávání od hororového seriálu než Damien. Je to opravdu pesimistické, strašidelné, místy nechutné... Splnilo to, co se hodně pilotům nepodaří, pořádné navnadění do dalšího děje, žádná pouhá seznamovačka s postavami (komiksy neznám). Herci sympatičtí, není tam nikdo, kdy by mi pro roli nesedl. btw. klobouk dolů před chlapcem co hrál Joshuu. Potom co předvedl mi přišel podezřelý i na konci, pořád by mohl něco provést! Rozjezd byl opravdu zajímavý a já mám hromady otázek a těším se na odpovědi. Zatím 90%, vypadá to na další nečekanou závislost :-)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fakt děsivé

A taky nechutné,deprimující a hororové. Velice živé a přesvědčivé. Ovšem zápletka se zdá být dobrá. Herci vesměs sympatičtí. Kdo má rád depresivní horor, ten si přijde na své. Já radši něco odlehčeného a tak doufám, že po dnešním shlédnutí tohoto dílu usnu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po první řadě

Zajímavé téma, skvěle propracované strašidelné efekty i atmosféra. Ani hereckému obsazení není co vytknout. Charaktery postav a jejich reakce jsou i ve vypjatých situacích realistické. Jediné co mi trochu vadí, že děj je docela vleklý a ani po první sérii člověk neví o záhadném původu Kyla, o jeho schopnostech, ani plánu "černých blivajzů" o moc víc než po pilotu. Rozhodně bych ale Outcast zařadila mezi dobré hororové seriály. Jsem zvědavá na druhou řadu.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

,,,po dvojce

hodne dobrejch momentu, zaberu (vrostle kolo do stromu nebo strom vrostlej do kola - bomba).... ale prisaham, ze jestli se jeste jednou podiva k tem kuchynskym dverim do komory, tak mi škubne...

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Outcast

První díl zaujal. Některé sice byly nezajímavé a nezáživné, ale zase v některých bylo skvělé napětí, které mě nutilo se dívat dál. U některých scén mi naskakovala husí kůže. Těším se na pokračování v druhé sérii.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk