plakát seriálu

Outlaw

(Outlaw)

Názory uživatelů

Outlaw

Hmm... přemýšlím, co k seriálu napsat. Outlow sice nenadchne, ale zase ani výrazně nevadí. Seriál nepřináší nic, s čím bychom se v minulosti již nesetkali. Bývalý soudce jde znovu do advokátního obleku, když se rozhodne, že budování dobra začíná u jednotlivce. K jeho fungování mu pomáhá čtyřčlenný tým, každá osobnost je něčím jiná, vzájemně se doplňují. Objevuje se zde i nenápadné sexuální napětí, flirtování, lži a žerty. A aby hlavní postava nebyla až zase tolik dokonalá, byla jí přisouzena sázkařská a gamblerská závislost.
Outlaw mi připadá jako právnická CSI. V každém díle je nějaký případ, který se za čtyřicet pět minut vyřeší. Žádný výrazný děj, který spojuje jednotlivé episody dohromay, zde neexistuje
Outlaw nemá žádný výrazný nedostatek, ale přesto ho stanice zrušila již po třech nebo čtyřech odvysílaných dílech. Hlavním problémem dle mého názoru bylo jeho umístění v programu. Premiéru měl seriál ve středu a nastartoval docela slušně. Pak ale byl přesunut na pátek, kde má poměrně velkou konkurenci, navíc co si budeme nalhávat, je to pátek večer, kdo by seděl doma a koukal na telku? :) Takže podle předpokladů šla sledovanost prudce dolů... A přesunutí na sobotu už bylo posledním hřebíkem do rakve.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí