Plakát

Parlement

Samy, mladý asistent v Evropském parlamentu, přijíždí do Bruselu pár týdnů poté, co proběhlo referendum o Brexitu. Ve skutečnosti toho ale moc o fungování evropských institucí neví. Doufá, že jen tak propluje díky své vychytralosti a lstivosti. Brzy je přidělen na poměrně obskurní... [více]

0 %
2020–???? | Belgie / Francie / Německo | 30 minut | france.tv / Betv / WDR | Komedie | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Parlement – O čem to je

Samy, mladý asistent v Evropském parlamentu, přijíždí do Bruselu pár týdnů poté, co proběhlo referendum o Brexitu. Ve skutečnosti toho ale moc o fungování evropských institucí neví. Doufá, že jen tak propluje díky své vychytralosti a lstivosti.
Brzy je přidělen na poměrně obskurní záležitost. Má sepsat zprávu ohledně lovení žraloků a oddělování jejich ploutví. Jak ale zařídí, aby jeho zprávu Evropský parlament schválil? Samy nemá absolutně tušení. Má šest měsíců na to, aby to dokázal, šest měsíců, aby odhalil tajemství Parlamentu.
Jenže proti němu stojí mocné síly. Pro začátek třeba to, že žraloci nikoho nezajímají, jsou mnohem méně populární než delfíni.
Samy tedy poprvé v životě nemusí vykonat to nejlepší, ale musí vykonat svou práci.

Samy Kantor
Rose Pilkington
Michel Specklin
Torsten 'Toto' Muckenstrum
Ingeborg Becker
Sharon Redlion
Cornelius Jaeger
Info box
Stanice

france.tv
Betv
WDR

Délka

30 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Belgie
Francie
Německo

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

9. dubna 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka