8. 5. 2022

Týden v obraze: Candy, Breeders a další...

Týden v obraze: Candy, Breeders a další...

Týden: 9. května – 15. května 2022

Pojďte se spolu s námi podívat přehledně na to, co nás v následujícím týdnu v seriálovém světě čeká a nemine.

Užitečné odkazy


Na které seriály se v tomto týdnu těšíte nejvíce vy?

Candy (Hulu, novinka)

Minisérie se odehrává v roce 1980 v Texasu a inspiruje se skutečným příběhem vražedkyně Candy Montgomery a její obětí Betty Gore. Candy má zdánlivě vše – milujícího manžela, dobrou práci, dceru a syna, krásný dům na předměstí… Tak co ji vedlo k tomu, že sekerou zabila svou kamarádku z kostela?

Parlement (france.tv / Betv / WDR, 2. série)

Samy, mladý asistent v Evropském parlamentu, přijíždí do Bruselu pár týdnů poté, co proběhlo referendum o Brexitu. Ve skutečnosti toho ale moc o fungování evropských institucí neví. Doufá, že jen tak propluje díky své vychytralosti a lstivosti.

Brzy je přidělen na poměrně obskurní záležitost. Má sepsat zprávu ohledně lovení žraloků a oddělování jejich ploutví. Jak ale zařídí, aby jeho zprávu Evropský parlament schválil? Samy nemá absolutně tušení. Má šest měsíců na to, aby to dokázal, šest měsíců, aby odhalil tajemství Parlamentu.

Jenže proti němu stojí mocné síly. Pro začátek třeba to, že žraloci nikoho nezajímají, jsou mnohem méně populární než delfíni.

Samy tedy poprvé v životě nemusí vykonat to nejlepší, ale musí vykonat svou práci.

Breeders (FX, 3. série)

Jak je možné, že rodič své dítě může mít rád víc než cokoliv na světě, a zároveň si přát, aby se nikdy nenarodilo?

Garden Rescue (BBC One, 7. série)

Zkušená zahradní architekta Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti bratři David a Harry stojí proti sobě a soutěží kdo vytvoří lepší návrh pro zahrady po celé Velké Británii.

Never Seen Again (Paramount+, novinka)

V každé epizodě bude jeden člen nějaké rodiny vyprávět o tom, kdy naposledy viděl své blízké, než se vypařili. Sledujte pohřešované syny, dcery, bratry, sestry, přítele či přítelkyni.

Utajený šéf (Nova, 4. série)

Česká verze amerického formátu Undercover Boss.

Vysoce postavení manažeři vymění obleky za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kancelářích za kmitání na nejnižší možné pozici vlastní firmy. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by bez tohoto pořadu nezjistili nikdy! Kdo z šéfů se znemožní, kdo naopak zaboduje? Koho z podřízených čeká odměna, kdo naopak dostane padáka?

42 días en la oscuridad (Netflix, novinka)

Boj ženy o nalezení pohřešované sestry. Ta bude muset bojovat proti nedbalosti institucí, předsudkům osamělosti a obtěžování ze strany médií.

Glow Up: Britain's Next Make-Up Star (BBC Three, 4. série)

V tomhle soutěžním pořadu plní nadějní vizážisté rozmanité výzvy. Výherce dostane šanci udělat kariéru ve světě kosmetiky.

The Real Housewives of Beverly Hills (Bravo, 12. série)

Spin-off dokumentární reality show The Real Housewives of Orange County.

Jak se žije v uzavřené komunitě vyšší vrstvy v Beverly Hills? Každá z hrdinek má trochu jiné starosti, ale všechny důsledně dbají o své domy, šperky, auta a mladistvý vzhled.

The Challenge: All Stars (Paramount+, 3. série)

Spin-off původní The Challenge, kde se proti sobě utkají nejikoničtější a nejznámější hvězdy z dob původních sérií The Real World a Road Rules. 22 soutěžích bylo vybráno, aby se po letech s druhou šancí vrátilo do boje o velké peníze a legendární titul vítěze.

Á La Carte (Allblk, novinka)

Seriál pojednává o nešťastných příhodách černošských mileniálů a o cestě jedné dívky na poslední místo, kde si myslela, že skončí… na vedlejší koleji. Pětadvacetiletá Mahogany finálně získá muže svých snů, Kaleba, jenže je tu jeden problém: má přítelkyni. Mahogany, která je zvyklá být jedničkou, se teď, když hraje dvojku, celý svět obrátí vzhůru nohama.

Savage Beauty (Netflix, novinka)

Záhadná žena, která se chce pomstít za svou tragickou minulost, se dostane do mocné rodiny, která vlastní celosvětové impérium krásy – a temná tajemství.

Hacks (HBO Max, 2. série)

Deborah Vance je legendární komička z Las Vegas, která mentoruje bezejmennou pětadvacátnici.

The Lincoln Lawyer (Netflix, novinka)

Mickey Haller je nenapravitelný idealista. Hrdina vede svou právní kancelář vzadu ve své limuzíně Lincoln Town Car. Přijímá všechny případy, ty velké i ty malé, kdykoliv lidé v Los Angeles potřebují právní pomoc.

Seriál je adaptací bestsellerů od Michaela Connellyho, které se v roce 2011 dočkaly také filmového zpracování.

Bling Empire (Netflix, 2. série)

Reality show o šíleně bohatých Asijcích a Američanech asijského původu, kteří si žijí na vysoké noze, paří ve velkém stylu a snaží se život hlavně užít.

Modern Love: Mumbai (Amazon Prime Video, novinka)

Zkoumání 6 jedinečných, ale univerzálních příběhů o lidském spojení a lásce v jejích rozmanitých podobách – romantické, platonické, rodičovské, sexuální, rodinné, manželské a sebelásce.

Ersan Kuneri (Netflix, novinka)

Věhlasný producent a režisér erotických filmů Ersan Kuneri v 70. a 80. letech přemýšlí, co po něm na světě zbyde, a rozhodne se rozšířit záběr na žánry od sci-fi po akční trháky ze středověku.

Shoresy (CraveTV, novinka)

Ve spinoffu seriálu Letterkenny se objevuje Shoresy. Je to vulgární, ale nesmírně talentovaný hokejista s vysokým hlasem. Přestěhuje se do Sudbury, aby pomohl trápícímu se seniorskému třetiligovému hokejovému týmu, který je odhodlán už nikdy neprohrát.

The Essex Serpent (Apple TV+, novinka)

Čerstvě ovdovělá Cora konečně našla vysvobození z nešťastného manželství. Hrdinka se přestěhuje z Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu. Zde ji zaujme místní pověra, že se na místo vrátilo mýtické stvoření známé jako Essex Serpent (Had Essexu).

Conversations With Friends (BBC Three, novinka)

Příběh se odehrává v Dublinu a vypráví osudy dvou vysokoškolských studentů – Francese a Bobbi. Tito lidé najdou zvláštní a nečekané spojení s manželi Melissou a Nickem.

The Time Traveler's Wife (HBO, novinka)

Sledujeme příběh Claire a Henryho. Jejich vztah je narušen, protože Henry trpí vzácnou chorobou a samovolně cestuje do minulosti a do budoucnosti.

Breeders (Rodiče) (FX, 3. série)

Jak je možné, že rodič své dítě může mít rád víc než cokoliv na světě, a zároveň si přát, aby se nikdy nenarodilo?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
andromache

andromache

Nemáte tam Breeders náhodou dvakrát ;)?
před 14 týdny
Další články k tématu