plakát seriálu

Párty na klíč

(Party Down)

Názory uživatelů

PD

1. série (2009)
Starz má zvláštní vkus. Party Down je komedie, která ale zdaleka nesedne všem. V každém díle skupinka číšníků pracuje na nějaké akci a většinou tam nadělá víc škody než užitku. Komičnost seriálu nespočívá ani tak v geniálních promluvách, ale spíše v chování postav (a s tím souvisejících výkonech herců). Právě to dělá seriál neodolatelný, ale jen pro ty, které to chytne. :)
Jedním z tvůrců Party Down je Rob Thomas, který stojí za skvělou Veronicou Mars. Taky se zde objevuje velké množství herců z Veronicy, počínaje Kylem, který patří mezi hlavní postavy, až po nádhernou Kristen Bell.
Když jsem se na tuto sérii dívala poprvé před rokem, ještě jsem neznala Jane Lynch a musím se přiznat, že mi její postava Constance nepřišla moc příjemná. Co se ale může za rok změnit. :) Přišlo Glee a božská Sue Silvestor, díky které jsem si Jane zamilovala. A teď, když jsem ji opět viděla v Party Down, mě dostala (předvádění zvířecích zvuků, například :) ).
Party Down je skvělá oddechovka s litry alkoholu, trochou sexu a drzými zaměstnanci Rona (Ken Marino, pamatujete si ještě Joeyného profesora angličtiny z Dawson's Creek, otravného detektiva z Veronicy Mars nebo démona-gaye z Reapera? That's the guy ;) ).
Celkově: 80%

2. série (2010)
První polovina série mě tolik nenadchla, s Henrym v čele a tak, ale potom, co se dali s Casey zase dohromady a Ron se dostal na svou bývalou pozici, to zase byl ten pravý Party Down. Jane Lynch byla vystřídána skvělou Megan Mullally (Will & Grace), její trapná Lydia byla k popukání.
Některé akce byly hodně zajímavé, například Večer orgií nebo pohřeb, skvělý byl Party Down company piknik. Ve druhé sérii se vrátily některé hostující postavy, Kristinka (yey!) a v series finale skupinka pracovala na svatbě Constance - super vyústění. :)
I když není tato série tak dobrá jako ta první, pořád si seriál drží nadprůměrnou pozici a neměl by uniknout žádnému fanouškovi kvalitní komedie.
Celkově: 75%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé