plakát seriálu

Past Life

(Past Life)

Názory uživatelů

PL

Past Life má zajímavý nápad. Nějakým spouštěčem začnou mít lidé vzpomínky na vraždku, většinou jejich, jejich minulých já. Pak přichází na řadu blonďatá doktorka, vždy optimistická a usměvavá, která jim pomůže najít klid vyřešením případu.

Pět dílů mi stačilo. I když téma obecně zní hodně zajímavě, celkové zpracování už tak kvalitní nebylo. Často jsem nevěřila projevu herců, případy pro mě nebyly zase až tak zajímavé. Nemá cenu přemýšlet nad tím, jestli by se s přibývajícími díly zvedkla kvalita seriálu, která záležela především na kreativní práci sécáristů. Stanice seriál zrušila po třech odvysílaných dílech, ze zbylých čtyřech nakonec v létě odvysílala pouze dva. Postupem času by se určitě charizmatický detektiv s doktorkou dali dohromady, někoho by postřelili, vylívali by si srdíčko atd... V televizi je tolik stejných věcí, už to nepotřebujeme vidět znovu.

Pět dílů ani nemá cenu doporučovat, to je záležitost jednoho odpoledne. Pokud jste ale velkými fanoušky všech možných kriminálek, doplněných odstínem tajemna, prosím, užijte si tuto hrstku dílů Past Life. Jinak se na Kelli Giddish těšíme na podzim v jak jinak než akčním seriálu Chase. Snad bude mít delšího trvání...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí