plakát seriálu

Pekelná kuchyně

(Hell's Kitchen)

Epizoda 10×01 – 18 Chefs Compete
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Hned na začátku série je pro soutěžící připravena scéna skoro jako z hororu. Jako oddanost Ramsaymu si musí všichni soutěžící oholit hlavu! Po dvou oholených lidech ale přijde sám Ramsay a celou akci zastaví. Později jim řekne, že ti dva, kteří přišli o vlasy, byli najatí.

18 soutěžících je rozdělených na dva týmy - muži vs. ženy. Ramsay jim říká, že v této sezóně nehledá obyčejného šéfkuchaře, ale šéfkuchaře pro jeho vlastní restauraci v Las Vegas!

První úkol: Soutěžící musí během čtyřiceti pěti minut vytvořit jídlo, které mají perfektně zvládnuté a které je tak ukáže v tom nejlepším světle. Následně jde proti sobě jeden muž a jedna žena. Ramsay obě jídla ochutná a určí, který tým získává bod.

Večer: Slavnostní zahájení nové série, 125 lidí. Podává se Ramsayho klasické menu. Ovšem večer dopadne katastrofou. Tým mužů je z kuchyně vyhozený ještě před tím, než dokončí podávání předkrmů. Dámám se podařilo alespoň dokončit podávání předkrmů, ale hlavní chod už nesplnily a byly vyhozeny z kuchyně.


Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Výsledek prvního úkolu: ženy vyhrály v poměru 5:3. Za trest muži musí uklidit obě kuchyně. Ženy jdou na grilovačku, kde budou kuchtit dva bývalí vítězové Hell's Kitchen.

Vyřazování:

Muži byli slabší a musí určit dva, kteří budou nominováni na vyřazení.
Nominaci dostali Trevon a Don. Ramsay ale nesouhlasí a místo Dona sám nominuje Royce. Nakonec ze soutěže vyřadí Trevona.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Šéfkuchař restaurace Gordon Ramsay Steak v hotelu Paris Las Vegas v Las Vegas s ročním platem 250 000 dolarů.
Hlavní postavy
sám sebe - šéfkuchař
Vedlejší postavy
Himself - Restaurant Patron
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český název18 Chefs Compete (neoficiální název)
Původní název18 Chefs Compete
Rok natočení2012
Premiéra4. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry5 460 000 diváků
Autoři profilu epizody