plakát seriálu

Pekelná kuchyně

(Hell's Kitchen)

Názory uživatelů

GR a jeho parta

Více než osm řad tohoto seriálu svědčí, že jde o velmi úspěšnou show. Osobně neznám člověka, který by měl koule na to se tam přihlásit, a nechat na sebe několik týdnů jen řvát.. GR by se snad dal připodobnit jen k plukovníkovi, který vede vojáky.

Oproti tomu se dá ale říct, že lidé, co tam nastoupí, a řekněme si to upřímně, nejsou žádní amatéři, kteří nikdy neměli vařečku v ruce. Jasně, po několika kolech vypadnou ti, co to šli jen zkusit, ale potom tam zůstanou opravdu schopní kuchaři.

Ale co je hlavně na této soutěži zajímavé je to, jak pod dirigentským vedením si ucvrkne i ten nejnamachrovanější kuchař, a dělá občas téměř školácké chyby. V tom je tato show zajímavá, donutí zajít lidi až na samotné dno, a vyčerpá všechny jejich síly.

Vítězství je potom opravdu zasloužené a cena více než důstojná.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pořád baví.

Gordon zas trošku v jiném podání. O čem to je, už není třeba rozebírat dál.

Všechna čest soutěžícím, já bych se patrně složil po první hodině s Gordonem. To neustálé řvaní a urážky by ze mě museli udělat nesvéprávnou labilní trosku. I když na něm je krásně vidět, jak odděluje pracovní život a soukromí. Hrozně by mě to zajímalo, jaký je mimo kameru.

Po jedenácti sériích pořád baví.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Good night and piss off

Je to pořad o vaření, ale i není. Tady se nedozvíte, jak se správně peče to a jak se správně vaří tohle, protože účastníky jsou profesionální kuchaři, kteří by to už měli všechno znát. MĚLI BY jsou ta správná slova. HK by se dalo popsat jako výborně vypípaný pořad, který ukazuje, že i profesionálové někdy vaří jako laikové. A právě to dělá z tohohle pořadu tak báječnou podívanou.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Gordon Ramsey

Americky zbytečně drsné, ale přesto to dokáže upoutat a zabavit. Navíc mě baví, že se mým favoritům daří. V první sérii jsem fandil Michaelovi, který to nakonec vyhrál.
V druhé sérii se do finále dostala dvojice ženskejch, který byly sympatický. Takže jsem přál jak Virginii tak i Heather. Ale Heather jsem označil za vítězku hned v prvnim díle, takže jsem rád, že jsem opět uhodnul vítěze. Mam takovej pocit, že až se to bude hodně opakovat, tak mi to přestane bavit.
Mám za sebou třetí sérii a ještě pořád mě to baví. Tentokrát jsem rád, že jsem trefil finálovou dvojici. A přestože i Rock byl sympaťak, tak jsem to víc přál Bonnie. Takže nakonec jsem vítěze netrefil.
Čtvrtá série už se tak trochu začala zajídat. Kuchaři mi přijdou pořád slabší a slabší a invence v úkolech mi přijde nedostatečná. Dokonce i favorita jsem vybíral přetěžce. A nakonec to u mě vyhrála pozdější vítězka, protože jako jediná byla aspoň chvílema sympatická.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klidně i 1000 %

Pro mě v dnešní době jediná akceptovatelná Reality show se smyslem, logikou a bez hlasování diváků. Show bez zábran, s pořádnou dávkou humoru, pěkného slovíku Gordona a (ne)kvalitního jídla soutěžících

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hell´s Kitchen

Hell´s Kitchen má tu výhodu, že v ní figuruje Gordon Ramsay. Protože i přes své hulvátské chování má obrovské charisma a díky němu tato reality show baví. Ale přesto nedokážu naráz shlédnout více jak 3-4 díly, protože jsou strašně stejné - v porovnání např. s Trosečníkem, kde jsem schopná sledovat v kuse celou řadu a ani jednou se nenudím. Ale i tak je Hell´s Kitchen jednou z nejlepších reality show, na kterou se dá koukat.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé