avatar uživatele

Umbaros

off
JménoJakub
Věk29 let — narozeniny slaví za 71 dní (Beran)
BydlištěOlomouc
Twitter
FacebookMám
Poznámka
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

Na začátku Jara 2015 se to se mnou začalo všechno kazit. Byl jsem už skoro rok bez práce, bez nějakých cílů a vyhlídek, bez peněz. Všechno se to promítlo do mého psychického stavu, tak jsem se pomaličku začal hroutit, až jsem se zhroutil.

Ale zachránila mě paradoxně práce, kam jsem nastoupil. Po třech měsících jsem se zase vzpamatoval a už jsem dobrej. Díky za optání. Tak se pomalu vracím na Serialzone, abych tu zase mohl prudit :)

Tak krom toho, že pracuji zase a nemám vůbec čas, tak ve volných chvilkách hraji na PS4, tam se odreagovávám od nepříjemných klientů. Taky píšu blog o hře, kterou hrajeme s kamarády na mobilu a někdy pozdě večer odpadám do postele, k nějakému dobrému seriálu.Třeba k Lookingu, který byl po 2. sérii zrušen. To stále pokládám za hřích, protože HBO je nenažraná. Kvalitní Gay seriál na trhu není a HBO mohla tu díru dobře zaplnit. Seriál měl své nesporné kvality, škoda. Viz. můj názor. Tenhle seriál zkrátka bude mít v mém srdíčku a mém profilu navždy místo :/Hrozně rád třeba odpadám do postele k Nové Holce. Opravdu kvalitní sitcom, kde se vždy dobře pobavím, seriál mě pěkně pohladí po duši a miluji "Želví ksichtík" alias Nicka.A do třetice všeho dobrého. Daredevil, na kterého se těším z letošní sezóny asi nejvíce. Pořádné komiksové drama, které mě minulou sezónu mile překvapilo.