plakát seriálu

Pohotovost Miami

(Miami Medical)

Názory uživatelů

MM

Zajímavý seriál. Dokonce se mi zdál trochu lepší než Three Rivers, i když se teoreticky tyto dva nedají porovnávat. Three Rivers se zaměřuje na transplantaci, Miami Medical na nejhorší oběti nehod, jejich Trauma tým pracuje v tzv. 'Zlaté hodince', tedy posledních 60 minutách, ve kterých má pacient šanci na přežití.
Jediný problém, který seriál má, vidím v tom, že obecně lékařských seriálů je teď na obrazovkách tolik, že Miami Medical v podstatě ani neměl žádnou šanci na přežití. A nasazení v midseason taky příliš nepomohlo. Je to škoda, protože během času by si seriál mohl vytvořit slušnou fanouškovskou základnu.
Hodně se mi tu líbily první minuty dílů, kdy nám tvůrci představovali budoucí oběti. Tyto scény byly doprovázené skvělou rytmickou hudbou, která se dokonale hodila k prosluněným obrázkům exotického Miami. Když tak nad tím přemýšlím, asi mě nejvíc dostalo samotné Miami, jeden z mých vysněných výletních států. :)
Hlavní postavy jsou sympatické, trošku jako v Grey's Anatomy, sem tam vidíme flirt, často pak přátelství (klábosení v baru po náročné šiftě i podporování morálky a rozhodování v práci).
U mě platí, že pokud má seriál pod 20 dílů, tak nějak pořád přemýšlím nad tím, kolik dílů mi zbývá a pořádně se do něho neponořím. Kdyby seriál získal druhou sérii, asi by to bylo jinak. Ale i přes to ho dokážu docela dobře ocenit a doporučit ho. Pokud hledáte příjemné doktory (a mužskou sestru, ti jsou nejlepší ;) ), zajímavé případy a téměř žádné detaily těla na operačním sále, to vše zabalené do miamského balíčku, Miami Medical vás určitě nezklame.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po shlédnutí pilotu...

Od Miami Medical jsem moc necekal a nakonec ani moc nedostal. Je to vlastne Kriminalka Miami s nemocnici misto policejni stanice - kdo ceka House, Grey's Anathomy nebo Scrubs bude zklaman, je to opravdu velmi odpocinkove bez hlubsi pointy. Nektere postavy jsou mene vyrazne, nektere sympaticke (Dr. Proctor, Chris...) a uz kvuli nim asi budu koukat i dal, jen doufam, ze to bude zajimavejsi.
Moc jsem nechvalil, ale ve skutecnosti to neni tak spatne. Jen clovek nesmi mit prehnana ocekavani.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk