plakát seriálu

Poste restante

(Poste restante)

Názory uživatelů

Další Smyczkův seriál

Mám slabost pro poetiku a humor Karla Smyczka. Troufnu si tvrdit, že kdybych viděl nějaký seriál, o němž bych nevěděl, že jej natočil právě on, po deseti minutách bych poznal, že za kamerou stál on. Jeho seriály jsou plné laskavého humoru, obsazeny jeho dvorními herci, mezi nimiž v žádném případě nemůže chybět Oldřich Navrátil a velmi často mají nádech nadpřirozena. Pokud se nemýlím, listonošský seriál jsme tady ještě neměli, takže plusový bod za rozšíření tematiky českých seriálů, nějaké drobnosti by se daly určitě vytknout, ale já jsem se na páteční večer s hrdiny Poste restante vždy těšil. A Javorského "Klukuuu" nikdy nezapomenu.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

...

Zajímavý seriál z prostředí, kam filmaři moc nechodí. Zápletky jsou vystavěny víceméně v rodinném duchu a ani na chvilku se žádná z postav nevyprofilovala na "úplně dobrou" nebo "úplně zlou". Celý seriál se nese v pozitivním duchu, i když styl natáčení ála Redakce si mohli tvůrci nechat a zkusit to jinak.

Bohužel ale tento seriál za roky zapadl mezi ostatní, a je to jen škoda, jedná se o jeden z lepších počinů. Veliká škoda, že si společnost žádá Ulice, Ordinace, Vékávéčka a podobné úchylnosti a takovýto seriál se odvysílá dvakrát a hodí se do archivu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí