plakát seriálu

Profesionální lháři

(House of Lies)

Názory uživatelů

Moje "dilema" mezi několika věcmi....

Zkouknul jsem první řadu a 2 díly z druhé série. Ale jen díky tomu, že jsem tomuhle seriálu dal 14 šancí...

Podle mého názoru je HOL hodně dobře natočen, začínám tady cítit ale, ale něco tomu chybí. Vždy když jsem si pustil některou z epizod úplně jsem zapomněl, že jde o půlhodinovku a vždy na konci epizody jsem byl překvapen, že už to končí. Zejména protože epizoda končí a já pořád nevím o čem ta epizoda byla. Zkouknul jsem první řadu a pořád nevím o čem je ten seriál. Teď doopravdy snaží se zaměřit na jejich práci, nebo na jejich soukromé životy? Anebo se zaměřuje na obojí. Což podle mě tdy ale nějak nefunguje, nebo alespoň ne u mě.

Teď trochu odbočím. Docela mi to připomíná Podfukáře, a další seriály, kdy hl. hrdina "pauzne" scénu a vysvětlí "o co tam go". Což se mi líbí, protože jim to dává možnost aby vysvětlily tu "nudu" nemusely to okatě vplétat do dialogů a postavy se tímpádem chovají víc reálněji protože jim "to" došlo a nemusí hloupě nahlas dělat "jooo už to chápu, takže uděláme...". A to je plus. Navíc tenhle typ seriálu ve stylu "jak to chodí u šéfíků kdy hl. hrdina nám 'obyčejným smrtelníkům' dá nahléhnout pod pokličku" zbožňuji.

A tak si po první sérii, konečně, říkám "takže tam pude o jednu 'věc' která se bude řešit v průběhu série mezi dalšíma věcma".
A tady je to moje dilema. Nemohu se rozhodnout jestly by ty díly měly zkrátit nebo prodloužit. Jelikož na jednu stranu to podle mě moc protahují a většinou je tam nuda, anebo by tam měly něčeho dát víc, buď z toho osobního života, nebo z toho personálního. Jinak mi to tu prostě nesedí.

Tady je další věc, seriál vyjíždí ze "stanice jménem pátá série". Je to proto, že se to dějově zlepšilo, anebo to pořád táhnou jen herci? Nevím a nemám moc chuť to zjišťovat.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Smola no

Podľa proma a prvých myšlienok to vypadalo byť niečo skvelé. Povedala som si - paráda! Nastupujú práve v čas, i tak som potrebovala náhradu za miláčikov, ktorých mi túto sezónu zrušia.

No ako som s nadšením začala sledovať prvú, druhú, tretiu časť... Nič. Skutočne nič. Človek čaká, kedy to začne byť zábavné a svižné, no v podstate je to len vulgárne a ťahavé.

Možno mu raz dám druhú šancu, ale istotne nie skôr, ako zabudne, čo za seriál to vlastne je.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fucked Up ...

Já vám nevím. Na jedné straně zajímavý námět (skupinka konzultantů radící firmám, jak vést tu jejich), dobří herci (Kristen Bell byla vždy moje oblíbenkyně, ale na Dona Cheadla alias Martyho, byla krátká), úžasně vymyšlené postavy (viz Marty Kaan, celá jeho povedená rodinka, Jeannie, Norbert ...). Ale na druhou stranu se mi "merge" nezdá jako kvalitní celosériová hlavní linie. Sice z toho vyšťourali, co mohli, ale první sérii měli dát více rozjezdovou. Jelikož se nedá říci, že bych v napětí očekávala každý nový díl, hodnotím, jak hodnotím :)

60 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

To tu ještě nebylo

Důvod proč jsem začala sledovat tento seriál byla jednoznačně kristen Bell, kterou jsem si oblíbila již v dobách Veronici Mars.
Nápadu na seriál o skupině konzultantů, kteří radí jak vést firmy se cení, protože něco takového tu ještě nebylo. Stejně tak komentáře Martyho.
Děj seriálu už však trochu pokulhává a nějaké scény jsou zdlouhavé, až nudné. Ještě že má jedna epizoda je 30 minut.
Ale stejně má tenhle seriál něco do sebe, proto hodnotím, tak jak hodnotím, uvidíme kam se bude ubírat 2 série. :)

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Spánek přišel brzy.

První díl, druhý díl a třetí mě uspal. Dál nepotřebuji sledovat. Nudila jsem se, nenadchlo mě to. Řekla bych, že námět by se dal vykřesat na větší obrátky.

30 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí