Plakát

Profesionálové z CI5

(CI5: The New Professionals)

CI5, britské komando, které vytvořil legendární George Cowley, aby potíralo anarchii, akty terorismu a trestné činy proti veřejnosti, s působností i mimo hranice Velké Británie. Spolupracovalo jak s FBI či CIA tak i s Mossadem. Cowleyho "hoši" Doyle a Bodie byli... [více]

1999 | Velká Británie | 50 minut | Sky One | Akční / Krimi | 13 epizod | status: ukončeno v roce 1999
Poslední odvysílaná

1×13 – Glory Days

(premiéra Kdysi dávno)
závěr seriálu

Profesionálové z CI5 – O čem to je

CI5, britské komando, které vytvořil legendární George Cowley, aby potíralo anarchii, akty terorismu a trestné činy proti veřejnosti, s působností i mimo hranice Velké Británie. Spolupracovalo jak s FBI či CIA tak i s Mossadem. Cowleyho "hoši" Doyle a Bodie byli sehraná dvojka.

Poté co Cowley zemřel, nastupuje na jeho místo jeho dlouholetý kamarád Harry Malone a vytváří nové komando - Chris Keel, Sam Curtis a Tina Backusová.

V roce 1999 se pokusila satelitní televizní stanice Sky1 navázat na původní Profesionály. Seriál se však dočkal pouze 13 dílů.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... v CI5: The New Professionals se původně měl vrátit Lewis Collins jako Bodie z původních Profesionálů? Gordon Jackson byl v té době už devět let po smrti, takže tu Bodie měl nahradit Cowleyho. Collins ale roli odmítl. před 26 týdny

Harry Malone
Chris Keel
Sam Curtis
Tina Backus
Info box
Stanice

Sky One

Délka

50 minut

Žánr

Akční
Krimi

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

1999

První vysílání

19. září 1999

Ukončení seriálu

19. prosince 1999

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související