plakát seriálu

Profesionálové z CI5

(CI5: The New Professionals)

Názory uživatelů

NEPROFESIONÁLNÍ TUPÁ NUDA

Professionals z osmdesátých let byli ve svém žánru jedním z nejlepších, ne-li nejlepším seriálem. Zhýčkaný divá, který zjistil, že existuje pokračování, měl vysoký index očekávání. Ale ouvej, přišlo cosi katastrofálního. Nablblý seriál, na úrovni amerických tean-krimi, bez chutě a zápachu, nudný a blbý od začátku do konce. Viděl jsem jen tři díly - u prvních dvou jsem nemohl uvěřit, co se stalo z mého milovaného seriálu, u třetího jsem konečně pochopil, že to není počáteční (stěží odpustitelné) přešlapování štábu na místě, ale že je to naprostá neschopnost, která je neodpustitelná. Nikomu, kdo měl rád Professionals NEdoporučuji, aby se díval - rozčarování postupně přejde v bezmocný hněv a znechucení.

Hodnotil bych 40%, ale za zneuctění tematu odečítám ještě deset.

Nápaditost, herecké výkony, inteligentní humor, napětí a dynamika děje - to vše chybí. Z Professionals nezůstalo vůbec nic.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

to nikdy nebude fungovat

nikdy nebude fungovat když uděláte po několika letech pokračování skvělého seriálu napovedlo se to knight riderovi napovedlo se to ani tady. A to ještě tenhle seriál byl docela zabiják. dávám 40% za to že tam hrála Lexa Doig a to je obrovská kočka :)

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé