Plakát

Prohozeny v čase

(Dois Tempos)

V tomto brazilském seriálu se sebestředná Paz nedokáže spokojit s tím, že je v roce 2022 nejslavnější brazilskou influencerkou. Vydává se do malého pobřežního městečka Água-Marinha, místa, které stojí v čele emancipace žen, a plánuje v něm otevřít „House of Paz“, v němž... [více]

2023–???? | Brazílie | 38 minut | Star+ | Drama / Fantasy | 8 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×08 – Konec dvou ér

(premiéra 10. 5. 2023 – před 11 měsíci)
závěr série
Poslední odvysílaná

1×08 – Episódio 8

(premiéra 10. 5. 2023 – před 11 měsíci)
závěr série

Prohozeny v čase – O čem to je

V tomto brazilském seriálu se sebestředná Paz nedokáže spokojit s tím, že je v roce 2022 nejslavnější brazilskou influencerkou. Vydává se do malého pobřežního městečka Água-Marinha, místa, které stojí v čele emancipace žen, a plánuje v něm otevřít „House of Paz“, v němž bude školit novou generaci influencerů.

Proti jejímu plánu převzít prostory, které již slouží jako kulturní centrum, se však staví místní ženy v čele s Maríou. Poté, co je hádka mezi Paz a Maríou tajně nahrána a rozšíří se po internetu, je Paz za své urážky „zrušena“.

Ve stejném městě, avšak v roce 1922, čelí mladá spisovatelka obtížné situaci. Cecília, spisovatelka a dědička z bohaté rodiny, se musí po smrti svých rodičů při požáru přestěhovat ke svému kmotrovi a kmotře – a k tomu je nucena provdat se za jejich nedospělého syna Pedra i přesto, že je lesba a netouží být dámou ve společnosti ani matkou.

Obě dívky, které od sebe dělí sto let, se v touze po svobodě a štěstí zoufale snaží uniknout ze svých životů a vesmír se jim rozhodne pomoci: záhadně vycestují časem, aby se v jiném století probudily v těle té druhé. Nyní musí čelit problémům a zázrakům jiné doby, což je nutí přehodnotit ženské otázky s ohledem na místa, kde se nacházejí, a osvojit si ve světě nové role.

Trailer
Mauricio
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Star+

Délka

38 minut

Žánr

Drama
Fantasy

Země původu

Brazílie

Roky vysílání

2023–????

První vysílání

10. května 2023

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka