plakát seriálu

Půlnoční slunce

(Midnattssol)

Názory uživatelů

Stojí určitě za vidění....

Známe seriálovou tvorbu ze severu Evropy a tento švédský seriál si určitě své příznivce získá.Na vyšetřování vraždy francouzského občana ve Švédsku je nasazena inspektorka z Francie a a spolu se švédským prokurátorem,ale postupně zjistí,že se pouze o jednu vraždu nejedná a mrtvých má být dokonce 22.Jedná se o staré nevyřízené účty Laponců se skupinou zaměstnanců tamní šachty,ve které se odehrálo něco,co má zpětně vztah k Francii a vraždě francouzského občana,kterou tento seriál začíná.
Za sebe musím říct,že mně seriál bavil,protože nebyl roztahaný do nesmyslů a v pouhých osmi dílech opravdu udrží diváky v napětí.Nádherná krajina a neokoukaní herci a jejich předvedené výkony jsou dalším aspektem,které mně při sledování bavili.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bezpochyby severské ....

Jak jinak říci ...nezklamal......severské seriály jedny z nejlepších.Asi né zrovna pro každého, mají prostě svá specifika. Nicméně jak říkám, nejsem profi kritik, ale dle mého pokud chce někdo vidět kvalitu, tak má sáhnout po severu.A taky nezapomenu, že Leïla Bekhti je krásná holčina.Kéž by takových krimi bylo k vidění více.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé