Ranč

Ranč (Ranch, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

23. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sedmdesátky na Ranči?

The Ranch je seriál, u kterého jsem od začátku nepochyboval o tom, že to bude něco pro mě. Na shledání dvojice ze „sedmdesátek“, tedy Ashtona Kutchera a Danny Mastersona, jsem se těšil. Oba dokázali i v další komediích, že tohle je žánr, který je jim opravdu vlastní a věřil jsem, že pod taktovkou Netflixu si reputaci nezkazí.

Už jsem tedy začal obsazením, kterému to i po letech funguje na jedničku. K obsazení se navíc připojila také Elisha Cuthbert, což je plus. V průběhu prvních 10 epizod potěšil i několik hvězdných hostů jako Jon Cryer, Aimee Teegarden, Megyn Price nebo Ethan Suplee. Trošku mi na začátku nesednul Sam Elliott v roli táty, ale naučil jsem se ho tolerovat, i když z obsazení mě baví nejmíň.

Epizody mě bavily, nabídly skvělou interakci mezi hlavní dvojicí (hlavně) a jejich tatíkem. Nabídl spoustu vtipů a z nich byla příjemná část opravdu povedená a navrch přihodil několik narážek a dvojsmyslů. Sice to nejsou Zlatá sedmdesátá, ale to je vlastně taky dobře.

Na druhou stranu určitě je tady několik mínusů. Jako hlavní otravný smích v pozadí, který hned následuje tatík Beau. Ještě bych přihodil, že se jim zajímavě podařilo vybruslit ze stereotypu "prsaté blondýny" a až je mi líto, že Heather tam byla (možná ne) jen do počtu.

Druhá polovina série se nesla ve stejném duchu a bavila. I tentokrát pobavilo několik hvězdných hostů, ale největší prostor si pro sebe ukradl Fez ze Sedmdesátek, což bylo skvělé zpestření. Jsem docela zvědav na to, co přinese další série, protože jak už to tak bývá, dostalo se na cliffhanger...

Druhá série
Opět jsem se skvěle bavil, opět se přišlo podívat několik hvězdných hostů a potěší hlavně ti z Dva a půl chlapa či Zlatých sedmdesátých. Ač má být Ranch hlavně komedie, tak podle mě přinesl jeden z nejzajímavějších pohledů na těhotenství, co jsem za poslední dobu viděl.

Škoda jen, že druhá série bude pro seriál nejspíš poslední pořádnou. I když jsou přípravy na sérii třetí v plném proudu, tak hollywoodský sexuální skandál udeřil i do těchto řad a podle mě bez Dannyho Mastersona nemá příliš nadějí na pokračování.

Třetí série
Třetí řada byla zvláštní, protože se provalil skandál Dannyho Mastersona a tak musela být jeho postava odstraněna. Ještě předtím se však stihla natočit první polovina série a pak měli tvůrci dostatek času na ono odstranění. Jsem rád, že to nezabalili úplně.

Musím přiznat, že když jsem se seriálem začínal, tak jsem čekal spíš nové "sedmdesátky", ale místo toho boduje Ranč hlavně ve svých dramatických linkách. A to se prokázalo i v této sérii. Se ztrátou Roostera se tvůrci vypořádali na jedničku a díky tomu z toho vytáhli několik pořádně silných epizod. Příchod nové postavy pak nebyl nijak rušivý a jen těžko mohli vybrat někoho, kdo dokáže stejně dobře zahrát komedii i drama jako Dax Shepard. Nyní upřímně doufám v další řadu a doufám, že mi Netflix udělá radost.