Plakát

Redakce

Ve vzrušujícím prostředí redakce Přílohy Denních listů pracuje pestrobarevná směsice nepřehlédnutelných postav. Seriál tak umožní každému z diváků najít si svého hrdinu a prožít s ním jeho osud. Režiséři Tomáš Krejčí a Jiří Vejdělek k tomu říkají: "Z našeho pohledu je posláním... [více]

2004–2005 | Česká republika | 60 minut | Nova | Drama / Komedie | 39 epizod | status: ukončeno v roce 2005
Poslední odvysílaná v ČR

3×13 – Svatba

(premiéra 30. 6. 2005 – před 18 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

3×13 – Svatba

(premiéra 30. 6. 2005 – před 18 lety)
závěr seriálu

Redakce – O čem to je

Ve vzrušujícím prostředí redakce Přílohy Denních listů pracuje pestrobarevná směsice nepřehlédnutelných postav. Seriál tak umožní každému z diváků najít si svého hrdinu a prožít s ním jeho osud. Režiséři Tomáš Krejčí a Jiří Vejdělek k tomu říkají: "Z našeho pohledu je posláním REDAKCE přinést do všech domovů příjemnou náladu ze sledování situací, které všichni známe z vlastní zkušenosti." U každého člena REDAKCE Přílohy Denních listů najdeme různé osobnostní rysy a vlastnosti. Všechny postavy pak společně tvoří svět, ve kterém vznikají zápletky seriálu.

Seriál Redakce točí pro TV NOVA firma Dramedy Production v licenci španělské společnosti Globomedia. Originální verze seriálu patří ve Španělsku k nejúspěšnějším seriálům vůbec. V žádném případě to ale není jen překlad původního díla. Na české verzi pracuje tým českých scenáristů, kteří vycházejí ze základních zápletek, hlavních postav a prostředí jednotlivých originálních dílů.

Viktor Saidl
Zdeněk Sláma
Anna Pešková
Pavel Talich
Kamil Fořt
Kateřina Křesadlová
Veronika Hájková
Linda Malá
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Nova

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Komedie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2004–2005

První vysílání

16. září 2004

Ukončení seriálu

30. června 2005

Na CZ obrazovkách

Nova (2016)
Nova Cinema (2018)
Fanda (2016)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com