plakát seriálu

Roommates

(Roommates)

Názory uživatelů

Funny

Možná je brzy dělat závěry už po třech dílech, ale nemyslím si, že by se můj názor změnil nějak zásadně. Od pilotu jsem nečekala téměř nic, ale dostala jsem téměř všechno. Možná je to tím, že jsem nikdy neviděla Přátele, proto mi tento seriál hned přirostl k srdci. Příjemní herci, hezký byt, osvěžující vtipné dialogy - tento seriál bude časem patřit do mých nej.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nepříliš nápadité bohužel...

Hodnoceno po: 1. sérii
Zjednodušeně řečeno, seriál je variací téma viděné v Přatelích (kteří mě nikdy nezaujali) nebo How I Met Your Mother (což je naopak jeden z mých nej seriálů) - řeší se tradiční problémy jako vzájemné city, záležitosti v práci, návštěva rodičů nebo (až možná příliš často) schéma: nějaká pronesená lež nebo průšvih -> následné vybruslování ze situace, které ji ovšem jen zhoršuje. Jenže celkově mi to nějak "nefunguje"... Postavy Jamese a Thome jsou parádní, ostatní ale působí dost nepřirozeně, nezajímavě, navíc i na sitcom jsou až až přehrávány. Část vtipů je fajn, část je ale předvídatelná a klišovitá, až to bolí. A to mi přece jen u tohoto žánru přijde jako fatální nedostatek.
Obecně myslím, že se kvalita v první sezóně drží zhruba na stejné úrovni, u pár posledních dílů pak jde nahoru.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Pěkný začátek

Dnes sem viděl první díl a zdá se mi jako velmi povedený. Už sem se dlouho nezasmál jako u tohoto dílu. Jen doufám že budou titulky.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí