Plakát

Ross Kemp - extrémní svět

(Ross Kemp: Extreme World)

V tomto dokumentárním seriálu se žurnalista Ross Kemp zaměřuje na ty nejhorší problémy, které trápí dnešní svět. Ať už se jedná o nelegální obchodování prakticky s čímkoliv, či zneužívání dětí jako pracovní síly a podobně. Hovoří s lidmi, kteří jsou praktikami zločinců zasaženi,... [více]

2011–???? | Velká Británie | 60 minut | Sky One | Dokument / RealityTV / Naučný | 34 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

6×05 – Madagascar

(premiéra 6. 8. 2017 – před 6 lety)

Ross Kemp - extrémní svět – O čem to je

V tomto dokumentárním seriálu se žurnalista Ross Kemp zaměřuje na ty nejhorší problémy, které trápí dnešní svět. Ať už se jedná o nelegální obchodování prakticky s čímkoliv, či zneužívání dětí jako pracovní síly a podobně. Hovoří s lidmi, kteří jsou praktikami zločinců zasaženi, problém probírá i se zástupci zákona a snaží se také navázat kontakt s vůdci zločineckých skupin.

Série začíná v americkém Chicagu, kde mají velký problém s obchodem s heroinem. Dále se podívá do Konga, které je smutně proslulé otrokářskými praktikami vůči dětem. V Mexiku se snaží zaměřit na obchod s drogami a gangy. Podívá se také na Haiti, které se vzpamatovává z následků po tragickém zemětřesení. Obchod se zbraněmi tam ale jen kvete. Poslední epizoda byla natočena v Londýně, který má také svá špinavá tajemství, především obchod s bílým masem.

Himself
Info box
Stanice

Sky One

Délka

60 minut

Žánr

Dokument
RealityTV
Naučný

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2011–????

První vysílání

21. února 2011

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související