plakát seriálu

Rudá vdova

(Red Widow)

Názory uživatelů

No time to mourn.

Tohle bylo snad ještě šílenější než The Mob Doctor. Celou sezónu jsem si tyto dva seriály spojovala, přece jen v obou je ženská hrdinka, která pracuje pro mafii, což se nevidí tak často. Stejně jako Mob, i Red Widow nakonec byl velký propadák.

Hlavní hrdinka je šíleně nesympatická. Popravdě horší herečku snad ani vybrat nemohli. Škaredá ledová královna, která se snaží být přehnaně dramatická a nikdo jí to nežere. Ovšem ostatní postavy nebyly o nic lepší. V celém seriálu se neobjevil jediný člověk, kterého bych snášela. Ať už to bylo kvůli jejich vzhledu nebo povaze, prostě takhle nešťastný výběr osazenstva už jsem neviděla hodně dlouho, jestli vůbec.

Krevní tlak mi zvedal Boris. Samozřejmě že ten nejmenší spratek musel vidět vraždu svého otce a pak z toho měl mindráky. Ale ještě horší pro mě bylo, jak se k němu Martha chovala, jako by jedla cukrovou vatu. Vždycky, když mu řekla "Bobo", kousek mě umřelo. Bobo bych si neodvážila říct ani psovi, natož vlastnímu dítěti, bože!

Trošku jsem doufala, že se tu vyvine alespoň nějaký poměr mezi čerstvou vdovou a jejím novým mafiánským zaměstnavatelem, který pravděpodobně měl být sexy (pardon, nejsem na tyhle exotické Evropany). Bohužel jsem se ničeho nedočkala, takže nemůžu připisovat body ani za neexistující chemii.

Alespoň na konci odhalili, kdo je zodpovědný za vraždu Martiného manžela. Osobně jsem měla jiný tip, ale i tento scénář dával smysl, jako jedna z mála věcí v tomto seriálu. Ale ani toto odhalení nemůže zachránit Red Widow od kilometrů "You don't say meme" momentů, mechanických konstatování jasných věcí, asi aby nemusel přemýšlet ani ten nejhloupější člověk na planetě, který na seriál kouká... A poslední scéna seriálu mě děsně rozesmála, kvůli tomu snad stojí za to se na všechny díly kouknout :D

Seriál už od traileru neměl potenciál na úspěch. Nebo jsem možná jen zaujatá kvůli nezájmu o tento žánr a kvůli výrazným nesympatiím k hlavní hrdince. Nevím. Každopádně jsem ráda, že seriál měl jen osm dílů. Nebyla to až taková ztráta času.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí