plakát seriálu

Running Wilde

(Running Wilde)

Názory uživatelů

When EGO meets ECO

Running Wilde je od začátku do konce nabité dvojsmysly se sexuálním podtextem. Steve je neskutečné hovado :) Přesně role pro Willa Arnetta. Už se mi zapsal do paměti hostováním v 30 Rock, bylo fajn vidět ho v hlavní roli. Z toho, co jsem četla, jsem si vyvodila, že se Steve přestěhoval k Emmy do džungle. Nakonec to bylo naopak, což mě velmi potěšilo. Přece jen se více vyžívám v luxusním životě bohatých a slavných :)
Z ohlasů veřejnosti jsem čekala neskutečnou katastrofu. Šla jsem do Running Wilde s obrovskou rezervou, proto jsem docela příjemně překvapená výsledkem. Samozřejmě netvrdím, že Running Wilde je další Scrubs, ale čas od času jsem se zasmála a celkově děj tak pohodově a příjemně plynul. Naprosto ale chápu toto zrušení, původní plán tvůrců opravdu nevyšel, nesmáli jsme se často.
Seriál se sice snažili zachraňovat hrerci, tvůrci vsadili na znovuspojení již dříve osvědčeného páru Keri Russel a Will Arnett (dříve Arrested Development, neviděla jsem, takže nemohu komentovat, ale co jsem četla, tak to byl výborný seriál hodně předčasně zrušený). Moc se mi dohromady líbili, ale čistě svými výkony seriál zachránit nedokázali.
Musím ale přiznat, že příjemným osvěžením pro mě byl vypravěčský komentář, kterého se zhostila Emmina dcera. Ta holka má prostě své kouzlo, když si skrytě před mámou užívá poklady civilizace a moderní kultury (,,Kdo je Nick Jonas?'' ,,Jsem moc ráda, že to nevíš, nejsi zkažená, učím tě správným hodnotám.'' (myslí si): Hmm, asi není nejvhodnější chvíle řikat jí o mé sbírce Justina Biebra.'' :D ).

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk