Sága rodu Forsytů

Sága rodu Forsytů (Forsyte Saga, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Aleee

4. října 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Klasika

Sága rodu Forsytů je klasika. Když naposledy běžel v televizi, nemohla jsem vynechat jediný díl, neboť to pro mě tenkrát byla hezká alternativa ke knihám, na které prostě někdy není čas. Příběh je propracovaný, i když se někdy může zdát, že se vleče a najednou se objeví skok o několik let... Postavy jsou výborné, nejsou plytké, často na začátku vypadají nějak a ke postupem času se promění a dělají věci, které byste původně vůbec nečekali. K několika z nich jsem si vypěstovala vztah a těšila se na seriál i díky nim. Myslím, že pokud je kvalitní předloha, půl práce se seriálem je hotovo. Na druhou stranu to ale může svazovat, člověk srovnává... Každopádně tato verze se, myslím, zdařila a je kvalitní.

Avatar uživatele
Alouatta

6. října 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Forsyti

Na Ságu rodu Forsytů jsem se začala dívat jenom proto, že tam hráli moji oblíbení herci, plně očekávající, že pravděpodobně půjde o něco strašně nezáživného, ne-li trapného a ubrečeného jako jsou české pokusy o romantické/drama seriály. Naštěstí jsem byla víc jak příjemně překvapená. Seriál se vůbec nevleče, odehrává se v zajímavé době a herecké výkony, na kterých je podle mě celý seriál postavený, jsou vynikající. I když je příběh spletitý, nikdy se v člověk v ději nebo postavách neztratí. Mezi samými českými ordinacemi, pouty a pojišťovnami je Sága rodu Forsytů jako byste našli poklad.

Avatar uživatele
Hawranek

13. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Forsytovi

Seriál, který miluju. Tedy, alespoň počáteční díly. Jakmile začne "původní" generace stárnout a nastupuje ta mladší, ztrácí to podle mě ten říz, pro který jsem se na to koukala a pro který jsem se do tohoto seriálu zamilovala.

Avatar uživatele
Silencia

12. prosince 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zklamání

S každým dalším dílem mě tento seriál zklamal víc a víc. Kamera je strašná, obličej přes celou obrazovku z příšerného úhlu, navíc oškliví herci a dlouhé zírání... no, člověk se prý nemá těšit.

Druhá série byla asi o něco málo lepší. Soames se postupem času stával stále oblíbenější postavou, Jolyon také a Irene jsem neměla ráda nikdy. Mladá Fleur byla krásná, ale protivná, stejně jako rozmazlený Jon. Nejradši jsem asi měla June, ta se dala celou dobu pochopit. První série měla zajímavější zápletky a charaktery, které vyřešil začátek této série, a období po válce už ztrácí to správné anglické kouzlo. Každá série měla svoje pro i proti.