plakát seriálu

Save Me

(Save Me)

Názory uživatelů

God only knows what's goten into her...

Bože, to byla nuda! Možná je to tím, že mé podvědomí vědělo, že má Save Me jen sedm krátkých dílů, po kterých bude konec.

Po sedmi epizodách ničeho vlastně ani není moc co psát. Příběh nula. Troška nadpřirozena, která je zamotaná do sitcomového žánru, prostě nesedí. Na papíře to zní zajímavě, ale seriál by potřeboval vyměnit herce a najmout o pět tříd lepší scenáristy, aby se tohle dalo zachránit.

Herci jsou katastrofální. Ale do velké míry je to zapříčiněno tím, že jejich postavy jsou k pláči. Hechce jsem měla ráda v Men in Trees, od té doby ale krutě pohoršila. Chtělo by to pro ní zase nějakou dramatickou roli, sice se snaží být vtipná, ale vůbec jí to nejde. Její seriálový manžel je naprosto nemastný neslaný, nezanechá v divákovi žádný dojem. Dcera Emily je klasický příklad dospívajícího drzého spratka, který nerespektuje své rodiče a dělá si, co chce. Půlku dílů se objevuje nafučená. Nuda.

Jasně, že seriálu uškodilo nasazení po sezóně. Šance na úspěch byla prakticky nulová. Ale opravdu nechápu, že se vůbec něco podobného dostalo do vysílání. I když na druhou stranu pilot nebyl úplně nejhorší. Vlastně to byl nejlepší díl ze všech sedmi odvysílaných. Jen potom to šlo z kopce.

Pokud chcete nějakou odreagovačku, sáhněte po jiné komedii. Save Me je vyloženě pouze pro ty, kteří mají rádi Anne Heche. Jinak ztratíte čas.

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

amen

Anne Heche som si zamiloval v "6 dní, 7 nocí", ale to bol asi osud že to bola jej najlepšia rola, ktorú ako sa mi vidí už neprekoná. Aj keď som sa na tento seriál tešil už dlho a fakt som držal palce nech to je niečo extra, Boh ma nevyslyšal :)Ale no tak keďže to má tolko častí kolko to má, čiže dokopy sú to nejaké 2 hoďky, tak som to zhltol celé ako takú výplň času. Nič moc. Skôr nuda ako zábava, snaha o moralizovanie... a fakt keby tam nehrá Heche, vypínam po prvej časti.

50 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí