plakát seriálu

Scoundrels

(Scoundrels)

Názory uživatelů

Hallo sergeant, what did we do this time?

Jak popsat Scoundrels? Podle mě jako svěží, sexy, zábavný mix komedie a dramatu, který baví od první do poslední minuty. Ne tedy, že by měl za těch pouhých osm dílů čas vůbec začít nudit, ale i tak.
Musím říct, že Westovi jsou pěkně povedená rodinka. I když víme, že jsou to záporáci, nemůžeme jinak než držet jim palce při jejich nepoctivé (a často i neúspěšné) snaze vydělat si hodně peněz snadno a rychle.
Jen je škoda toho dokořán otevřeného konce. Já vím, že je to obliba scénáristů, nechávat diváky napjaté po celý rok, než přijde další řada, ale hodně často se to vymstí právě na těchto případech, kdy je seriál zrušen několik měsíců po odvysílání posledního dílu. Chudáci diváci tak zůstanou viset ve vzduchoprázdnu a jen se můžou užírat myšlenkami na to, jak by se to asi celé vyvinulo.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vyzerá to sľubne

Trailer vyzeral zaujímavo, preto som po objavení sa titulkov od channicky skúsil prvú časť. Dobre som sa bavil. Postavy sú každá na svojom mieste: tatko zlodej, ktorého zabásnu a mamka, ktorá s ničím nemá problém a všetko s prehľadom vyrieši, nepodarená dcéra, ktorá sa chce stať modelkou, synovia-dvojičky, z ktorých každý stojí na opačnom konci barikády - jeden je čerstvý právnik, ten druhý zlodejíček a najmladšia dcéra túžiaca stať sa slávnou režisérkou. Zo zlodejskej rodiny sa mamka po zabásnutí tatka rozhodne spraviť poctivo zarábajúcu a slušne žijúcu komunitu. Že to nebude mať ľahké, je vám hádam jasné. Po vydarenej prvej časti som bol zvedavý ako to pôjde ďalej. Pri druhej časti som sa bavil kráľovsky! Dlho som sa už na seriály tak dobre nezasmial. Ak si seriál udrží takú kvalitu, stane sa z neho pre mňa klasika. Odporúčam!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé