Plakát seriálu

Search Party

Dory je jemná, křehká a hlavně frustrovaná dívka, která si čím dál tím víc uvědomuje, že v životě nic nedokázala. Vlastně dokázala - přebírá oblečení svého bohatého šéfa, které má dát na charitu. Navíc její vztah s Drewem není ideální, nikam se nehýbe. Drew je navíc bezradný, samolibý,... [více]

2016–???? | USA | 30 minut | TBS | Komedie | 20 epizod | Status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

2×10 – Psychosis

(premiéra 17. 12. 2017 – před 2 lety)
O čem to je

Dory je jemná, křehká a hlavně frustrovaná dívka, která si čím dál tím víc uvědomuje, že v životě nic nedokázala. Vlastně dokázala - přebírá oblečení svého bohatého šéfa, které má dát na charitu. Navíc její vztah s Drewem není ideální, nikam se nehýbe. Drew je navíc bezradný, samolibý, mamánek, který opravdu miluje jen jednu věc - Vánoce. Doryini přátelé, Elliott, narcista, který střídá práce jako na běžícím pásu (nic jiného se k jeho šílenému životnímu stylu ani nehodí), a Portia, herečka.

V okamžiku, kdy se ztratí Chantal, dívka, kterou Dory znala na výšce, začne se o tuto záhadu zajímat, a to přesto, že s Chantal neměla téměř nic společné. Dory a její kamarádi nejsou zrovna detektivové, mají radši snídaně, večírky a hádání se o všem možném, takže když je Dory vtáhne do pátrání po Chantal, nejsou zrovna nadšení. Budou se totiž muset naučit něco o skutečném nebezpečí a zápletce, která daleko přesahuje jejich brooklynský život.

Elliott
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

TBS

Délka

30 minut

Žánr

Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

21. listopadu 2016

Odkazy

IMDb.com