plakát seriálu

Sedm dní

(Seven Days)

Názory uživatelů

Seven Days

osobně tento tip seriálů/filmů můžu, bohužel v tomto případě musím vypnout mozek abych byl schopen koukat dál protože téma cestování časem je zde dost nelogické a nedomyšlené. sice jsem ještě nedokoukal první sérii ale s určitostí mohu říci že si víc jak 60% nezaslouží.
v každém díle záhadně zmizí koule jíž přicestuje a po Frenkovy jež by tam měl být ještě 7 dní než by odcestoval ani vidu ani slechu a nikoho to nezajímá. řekněme že by odcestoval do doby kdy zrovna vedl rozhovor či byl na veřejném místě? to nikdo vědět nebude. však i v blázinci měli o blázna míň a nic se nedělo.

SPOILER
v jednom díle se setkali s jedním z původních subjektů pro cestování koulí a ten tam tu kouli někde měl. ano. byla to jiná koule ale,
SPOILER///

to mě chcete říct že po každé kdy přicestoval tu kouli dopravily na základnu? to si nevšimli že jím tam chyběla? nebo jích měli fůru to by pak nehledali tu další viz. spoiler.

tento seriál beru více jako vytváření alternativních realit přičemž nehledě na časový úsek, všechny existovali souběžně. Frenkovy vzpomínky zůstávaly, ale už to nebyl původní Frenk, spíš klon klonů. jedině tak se to dá brát aby to aspoň trošku dávalo smysl ale hodně aspektů bohužel vysvětlit nejde.

když to budu brát objektivně a zaměřím se na to jako na běžný sci-fi seriál a také na rok natáčení, nezbyde mi nic jiného než hodnotit 70% za občasnou poutavost, sympatické postavy a (+10%) téma.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seven Days

Keď tento seriál dávali na Markíze v celkom rozumnom čase, pozerávala som ho naozaj rada. Ja mám sci-fi seriály celkom v obľube, ale prestala som s ním keď to presunuli na čas až po polnoci v pracovný deň alebo v nedelu (teraz si to už presne nepamätám)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Asi tak ...

Stejně jako Yukari.
Kdysi sem se dívala , a připadalo mi to jako zajímavý nápad - mněnit minulost , i když omezená doba na zmněnu je samozřejmně divná. Když už existuje cestování časem do minulosti je dost zvláštní že to de jen 7 dní zpět.
Taky je docela zajímavé sledovat hlavního představitele , který se pohybuje ve stejném prostředí , potkává ty samé lidi , ale nikdy nepotká sám sebe :-)

Seriál se mi líbil - a taky sem se přestala dívat když zmněnily vysílací čas.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk