plakát seriálu

Šerifové z Texasu

(Chase)

Názory uživatelů

Spokojenost

Já nikdy nesoudím podle toho co si přečtu. Důvodem proč jsem začal tento seriál sledovat byl fakt, že se odehrává v Texasu. Ten mám ze všech US států nejraději, a trochu za to může i Pán domu a Walker, Texas Ranger (vím, že ho lidé považují za téměř odpad, ale já měl tenhle seriál rád). Byl jsem ale už první epizodou překvapen. Seriál je akční, protože cestují po Texasu a někdy i po celých US je seriál i dobrodružný. Píšu tento názor po 6 zhlédnutých dílech, a doufám že bude v podobném duchu i pokračovat.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Milé překvapení

Jsem velice mile překvapen. Už podle trailerů z toho, že seriál produkuje Jerry Bruckheimer, jsem očekával, že to bude dobré. Ale co jsem dostal bylo lepší než jsem čekal. Povedené obsazení hlavní hrdinky a vedlejších postav zejména jsem rád za Amauryho Nolasca, kterého jsem si v Prisone Breaku docela oblíbil a pak Jesse Metcalfe, ze Zoufalých Manželek.

Hodnocení po shlédnutí pilotu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

To catch the worst, it takes the best.

Chase považuji za méně zdařilý kousek uplynulé sezóny, a to z několika důvodů. Můj osobní problém byl s hlavní představitelkou Annie - Kelli Giddish. Moc mi nesedla ani v dřívějších rolích, prostě je mi od pohledu nesympatická, takže vidět ji v hlavní roli moc nepomohlo.
Zločince nám ukázali hned v prvních vteřinách, takže zde ani nebylo to kouzlo, kdy diváci můžou hádat, kdo je ten zlý. Celé se to točilo jen kolem toho, kdy a kde ho US maršálové chytnou.
Nejvíc mě ale dorazila nátura Annie. Ta holka mě strašně štvala - běhá tam s pistolí, vůbec se nezastaví, skáče ze střech, nevychytá to a skončí na okapu, skáče na rozjeté auto, před samopal atd., prostě všechno na co si vzpomenete, to udělá, ale vůbec ji nenapadne prostřelit autu nebo motorce gumy...
Přece jen si ale z Chase odnesu jednu věc, a to, že při přestřelce v domě je nejlepší nápad schovat se do vany, prý je nejméně pravděpodobné, že vás tam postřelí. I to se může hodit :)

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí