plakát seriálu

Shameless

(Shameless)

Názory uživatelů

Shameless

Seriál, u kterýho jsem první nevěděla, jestli do něj jít po shlédnutí první epizody. Nevadí mi nadávky, sex v tv, to vůbec ne, bylo to sice úžasný, ale možná jsem nebyla ve správným rozpoložení, tak jsem první díl nechala, ale celej den jsem na něj myslela a hned jsem pak měla jasno, jdu do něj a nelituju, protože jsem se do něj pak hned zamilovala. Každá postava je geniální, upřímná, ať už je to Frank, sobec, hajzl, ničema a chlap, kterej mě dokáže v tv překvapit jako nikdo jinej, nemá ani hranice, který by mohl překročit, kromě sebe mu až na pár občasných výjimkách na nikom nezáleží. Nebo třeba Fiona, která nazaváhá ani na vteřinu, když jde o to starat se o svý sourozence a přitom sama sebe ve vztazích prostě podvědomě ničí. Je to plný lásky, rodině na sobě záleží a ne tak, jak to v seriálech a filmech někdy bejvá, že prostě všechno je dokonalý, načinčaný, tady je to právě naopak, ale sourozenci se mají rádi, ať už dělají blbosti, kradou, ničí se, cokoliv. I když mám ráda všechny Gallagherovi, tak Debbie mi poslední dobou začíná dost vadit a to mě mrzí. Nemám ráda Karen, dřív mi tak nevadila, i mi ji bylo vlastně trochu líto, ale pak už fakt ne. Sheila a Jody jsou snad ti nejhodnější postavy, nemůžu si pomoct, jak se na sebe podívali v porodnici :) Seriál je to podle mě skvělej, můj druhý nejoblíbenější, postavy jsou skvělý, ať už hlavní nebo vedlejší. Za sebe doporučuju :)Veselejší díly střídají vážný, dojemný, ale celý je to úžasný, takže za mě 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Micky and Ian! :-)

Má smysl se k tomuto vůbec nějak vyjadřovat? Vždyť tento seriál nepředstavuje nic jiného, než naprostou dokonalost! Gallagherové jsou moje absolutní srdcovka, která mě nikdy neomrzí! Má vše, co by měl mít každý správný seriál a hlavně za tu odvážnou erotiku má můj obdiv! Jediná chybička tkví v dlouhé pauze mezi sériemi :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Shameless

Jak je možné, že jsem na tento seriálový skvost narazila až po 5 sériích? Shameless je nádherné drama se špetkou humoru a pořádnou dávkou zvráceností, sexu a drog.
Při sledování Shameless jsem se ani na chvilku nenudila. Děj je neustále v pohybu a náhlé dějové zvraty mi povětšinou vyrazily dech. Seriál neztrácí kvalitu a právě naopak s každou řadou je lepší a lepší

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokonalé šialenstvo

Inak tento skvost ani neviem popísať. Úplná náhoda ma k tomu priviedla..a doslova zo mňa urobila závislého na tomto seriáli. Tak dokonalé šialenstvo v podobe nenapodobiteľných postáv v príbehu, kde sa vždy udeje nejaká úplná hovadina, ktorá vás rozosmeje, znechutí, či úplne šokuje som asi ešte nevidel. Od prvého dielu som vedel, že ma to bude baviť a v priebehu možno dvoch týždňov som si pozrel všetkých päť sérii, pričom každá sa niesla v trochu inom duchu a predstavila v tých postavách niečo nové. Keď už hovorím o postavách, tento seriál ponúka snáď tie najlepšie charaktery, aké som kedy videl. A ak k tomu prirátam parádne dejové linky plné humoru, smútku, alkoholu, dávky bláznovstva, sexu a drog... myslím, že bez obáv môžem hovoriť, ako o jednom z najlepších seriálov, ktoré som mal tú česť vidieť!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvost

Seriál, ktorý jednoznačne nie je pre slabé povahy alebo nenáročných divákov. Je to prehnané a vyhrotené do neuveriteľnosti, ibaže je to také sprosté a otvorené (v zmysle alkoholu, drog, sexu) a emocionálne vypäté, že ma to jednoducho pohltilo. Tento seriál sa nevyhýba žiadnej téme, ktorá sa týka dnešnej spoločnosti (nedostatok peňazí, alkoholizmus, homosexualita a mnoho ďalších) - nájdete tam všetko. Aj keď pripúšťam, že by sa možno zišlo viac humoru, no rodina Gallagherovcov má ťažký život takže sa nikto nemôže čudovať keď je tam tej zábavy málo. Navyše také dobré obsadenie som nevidela už veľmi dlho a herci podávajú neuveriteľné výkony. Pre mňa seriálový skvost.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bez ostychu?

Naposledy jsem se takhle královsky bavil u Trávy, oba seriály je velmi těžké žánrově zařadit, použil bych výraz hořko-sladký. Takové pocity totiž oba nabízejí, u Shameless jsem se několikrát smál, až mi tryskaly slzy do očí, naopak párkrát mi zatrnulo smutkem a byl jsem i dojat. Seriál je výborně obsazen, napsán, zahrán a rozehrán na několik sérií - viděl jsem zatím pouze první, ale věřím, že se jich můžeme dočkat víc než sedmi. Emmy Rossum ani nelze komentovat, je božská.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

William H.Macy se asi pro roli Franka narodil :-)

Až tak mu tu postavu věřím. Shameless jsem viděla poprvé v roce 2013, okamžitá láska, očarování. Od první chvíle. Člověk jakoby skočí do děje a už se veze, je to hektické a šílené. Teď naskakuji znova, když mi dotočili nové série a těším se jako malé dítě na kolotoče :-). Kdo neviděl, měl by napravit. U mne je to jeden z mála seriálů, pro které si nechávám 100 %.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

bomba

Serial má svoje pro a proti... Nekomu se to nelibi nebo nekomu libi. Me uchvatil tento serial, neni pri nom zadna nuda, clovek se zasmeje, nekdy je udivenej.
Krkavci otec toho bych ... radsi budu slusnej. Vzdy me uchvati jak se rodinka z danej situacii dostane. BUd po dobrom nebo po zlom. Fiona jak me na zacatku bavila tak me ke konci zacala nudit, pripada mi jak holka z telenovely.
Jinak ostatni super. Tesim se na kazdy dil .

davam 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gallaghers

Shameless. Za nedlouho tu máme osmou sérii a já se na ní moc těším. Tahle rodina mě chytla za srdce. Série co série, epizoda od epizody je neskutečně vymazlená. Jednotlivé postavy, oblíbené či neoblíbené, mají hloubku, svůj směr a vývoj.

Fiona si mě získala svojí houževnatostí, obětavostí a urputností. Hlavně ze začátku byl skvěle vykreslen její boj o udržení rodiny nad vodou a zároveň si užít vlastní život. V sedmé sérii se mi moc nezamlouval její cíl a chovaní, ale přesto ji dokážu pochopit. Herečka umí neskutečně vyjádřit emoce.

Lip a Ian si mě omotaly okolo prstu od začátku. Vše s nimi prožívám, jako bych je znala osobně. Vývoj jejich postav je nečekaný o to víc uvěřitelný. Mám je moc ráda.

Přesto si mě asi nejvíc získal Carl. Jeho postava má nejhlubší a největší vývoj a on to zahrál skvěle! Těšila jsem se na jeho scény a se zatajeným dechem sledovala, jak to všechno dopadne. Některé scény se mi stále opakují v paměti.

Doufám, že Kev a Vee budou stále spolu, protože jako pár jsou neskutečně silní a zábavní. Jen tak dál.

Taky bych ráda zmínila vedlejší postavy, které u mě pevně zakotvili a doufám, že se s nimi budu vídat dál. Jako první je Mickey. Já toho kluka zbožňuju!! Ušel tak obrovský kus cesty a ani jednou se neohnul. (Pomyslně :D)
Sheila by si zasloužila kategorii sama za sebe, ale je tak praštěná, že ji prostě musím mít ráda.
Svetlana se mi ze začátku nelíbila a o to víc jsem si ji postupně oblíbila. Její prostořekost v kombinaci s přízvukem je nezaměnitelná.

Už Vám to asi došlo, ale fakt nemám ráda Franka. Vůbec. Ani trochu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dojíždím pátou

sezonu a vím že se seriálem vydržím až do konce. Těžko se popisuje, neboť (prozatím) každá série má krom "starých známých" tváří, nějakého tahouna který před sebou vleče celý děj. Tahoun ale povětšinou zmizí stejně rychle, jako se objevil. Ale seriál se hrne neúprosně dál, neboť se odnikud vynoří další, který valí sérii nečekaně jinam. Z toho důvodu si dokáži představit další další díly a nemám obavu, že se nebude nic dít. Krom toho...Gallagherovic jsou divná rodina, ale čím více dílů člověk vidí, tím více mu jsou hlavní protagonisté sympatičtí. Rozhodně doporučuji.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Shamelessssssss

Na tenhle seriál jsem narazila uplnou náhodou,zřejmě v nominacích na Emmy. Asi bych se měla stydět,ale Frank Gallagher i přesto že je to vážně kretén mi přijde vtipný.Prostě seriály o americké spodině mají vždy šmrnc,asi jako My Name Is Earl nebo Ženatý se závazky...:-)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nemá chybu

Tak vyšperkované postavy, ktorými disponuje Shameless, takými sa nemôže pochváliť žiadny súčasný seriál. Nevidel som britský originál, takže hodnotím len americkú verziu. Frank, ktorý je najnesympatickejšia postava je svojím prístupom zvrátený, ale možno práve preto tak zaujímavý. Fiona, ktorá to tam drží celé pokope, tej nie je čo závidieť, ale zvláda to bravúrne! Dejové zvraty su čerešničkou na torte: keď sa zdá, že príbeh stagnute, zrazu bum! a príde ďalšia facka (osudu).

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

LIP

Sprostý, nechutný, šokující, vtipný, smutný. Britskou verzi jsem bohužel neviděla, no ale ta americká je neskutečně dobrá. Po skončení dílu jsme se nemohla dočkat dalšího. Frank a jejich matka mi strašně vadí, scény s nimi musím občas i přetočit. Můj nejoblíbenější Gallaghern je Lip a Ian. Ani nemůžu spočítat, kolikrát za jeden díl, jsem z něčeho v šoku, znechucená apod. Za ten rok co se Shameless nevysílá, člověk úplně zapomene, jak geniální seriál to je.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Perfektná rodinná dráma...

Tiež som na tento seriál narazil úplne náhodou, keď mi kamrát hovoril, že sa naň práve chystá ja som zrovna nemal nič rozpozerané tak som si povedal, že dám tomu šancu a ešte dobre, že som tak spravil.

Dej sa mi veľmi páči pretože pochádzam tiež z trocha väčšej rodiny a v niektorých tých situáciách sa aj vidím preto mi je tento seriál tak blízky srdcu.

Každý z nich či Fiona, či Lip alebo Ian, Debbie, Karl alebo aj málý Liam okolo nich sa proste stále niečo deje či ide o prehry, víťazstvá alebo len o maličkosti stále je načo pozerať.

Vynikajúce na tom je, že nielen rodina Gallagherovcov čiže tých "hlavných predstaviteľov" je zaujimavá, ale aj vedľajšie postavy či sa už jedná o kuriózne splodenie dieťaťa medzi Kevom a V či o nezabudnuteľný pôrod o ktorý sa nám postarala Karen a samozrejme nieje epizóda kde by nás Frank neprekvapil nejakou absurdnosťou, len aby sa dostal k peniazom, ktoré vlastne aj tak vzápetí prechlasce.

Veľmi silným zbraňami v Shameless sú samozrejme postavy, ale podľa mňa aj tá známa Showtime-ovská úprimnosť a priamočiarosť. Verím tomu, že sa ešte dožijeme veľa sezón a hlavne verím v HappyEnding, ktorý si nakoniec Gallagherovci určite zaslúžia.

Jediné čomi teraz asi vadí je len to, že treba na ďalšiu sezónu čakať až do začiatku 2014.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taková nenormální rodinka

Na tento seriál jsem narazil omylem nic jsem o něm nevěděl a ani očem je ale nějak sem se nudil a tak sem si řekl že nějaký noví seroš neuškodí. Opravdu jsem nečekal že mě to tak neuvěřitelně chytne každodení potíže chudé rodiny na kterou totálně sere opilej fotřík ej prostě super a seriál pusobí neotřele a originálně. Tento seriál má skráceně vše co dobrý seriál má mít: Humor,akci občas nějaká ta vážnost. Takže potomhle je vám asi jasné že nemužu víc než doporučit. Ale nemužu to shodnoti s anglickou verzí protože tu jsem bohužel neviděl.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

neměnila bych

je to všechno možný, jen ne nudný..
barvité postavy, děj nabitý energií a štěstí v nedohlednu..

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí