plakát seriálu

$#*! My Dad Says

($#*! My Dad Says)

Názory uživatelů

Shatner alias bůh

Než napíši cokoliv o samotném seriálu, je třeba zdůraznit jedno: to, co William Shatner předvádí ve svých 79 letech, je hodno bezmezného obdivu a jeho elán je mi vzorem.

Od samotného seriálu "na motivy" twitter účtu jsem upřímně řečeno moc nečekal. Myslel jsem si, že kamenem úrazu bude sled hlášek bez zjevného děje, jenž $#*! pošle do propadliště dějin. O to víc mě překvapilo, jak tvůrci dokázali trefné poznámky ústředního hrdiny umístit do nosných příběhů, které netrpí neoriginalitou ani patosem. Ed válí a zbytek nezaostává.

Ze začátku jsem měl pocit, že Shatnerova postava zastíní všechny ostatní a že by mohlo dojít k neblahému efektu, že budeme sledovat pouze jeho vývoj a že zbytek postav bude sloužit jako křoví. S následujícími díly se toto naštěstí podařilo relativně vymýtit a ani na další charaktery se nezapomíná. Řekl bych, že mým favoritem se stane Vince, asi to bude velmi sympatickým představitelem.

SMDS je příjemný sitcom s úchvatným Williamem Shatnerem a solidním příběhem. Určitě u něj chvíli zůstanu.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Star Trekový kapitán Kirk v sitcomu...

Když jsem poprvé slyšel o tomto sitcomu, těšil jsem se na něj hlavně kvůli Williamu Shatnerovi. Tohoto herce jsem si oblíbil už díky seriálům Star Trek a T. J. Hooker. Navíc jsem se těšil i díky spojení Shatnera a sitcomu, což podle mě bylo zajímavé.

Když jsem viděl několik prvních epizod seriálu, pobavilo mě to a dal jsem šanci dalším epizodám. Během druhé poloviny první série patřil tento seriál mezi jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů. Je mi líto, že nevznikla i další série.

William Shatner (Ed) a Jonathan Sadowski (Henry) byli skvělí a zábavní. Will Sasso (Vince) mi už tak skvělý nepřipadal, ale zvykl jsem si na něj. Jediný kdo mi tam trochu vadil byla Nicole Sullivan (Bonnie). I tak pro mě bude tento sitcom jeden z mých nejoblíbenějších a lepší než některé nové epizody Dva a půl chlapa.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Because sometimes the pig walks the slaughter couse he knows it's better for the farmer.

Nakonec to nebylo tak provokativní, jak by se z názvu dalo vyvodit. Čekala jsem, že episody budou naplněné vulgárními výrazy, ze kterých rodičům budou hrůzou vstávat vlasy na hlavě a vmžiku se kanceláře CBS zaplní žalobami. Nic takového se ale nekonalo. Ed byl sice arogantní a tvrdohlavý chlap, ale mluvil slušně (v rámci možností).
Bohužel, ač je to ironické, právě taková věc, jako je peprnný slovník, by tento seriál potřeboval k oživení. Zábavných scén se objevovalo poskromnu, episody probíhaly ve stylu sedíme-začneme se hádat-vstaneme-hádáme se v chůzi.
Z herců bych vyzdvyhla jedině Nicole Sullivan. Role Bonnie se k ní hodí dokonale, její scény byly nejlepšími momenty v seriálu, ale ani Nicole pro mě seriál nedokázala zachránit.
Záleží asi na vkusu každého, Maroonův názor je výborně napsaný a naprosto ho respektuju.

40 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nemastné, neslané

Priemerný sitcom, ktorý stojí na postave Eda (William Shatner). Ten síce perlí ostošesť, ale to nestačí. Vedľajšie postavy nie sú zaujímavé a ich počínanie je skôr na hranici trápnosti ako vtipnosti.

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé