plakát seriálu

Show Leoše Mareše

(Show Leoše Mareše)

Názory uživatelů

"splnil jsem si sen, mám svojí Tonight Show" jo a je to průser....

Vezměte koncept Tonight Show Starring Jimmy Fallon kompletně ho přeložte do češtiny, šoupněte k tomu nejtrapnějšího moderátora česka a pohroma je na světě. Leoš nepřišel s ničím novým, není vtipný, neumí rychle reagovat a sebral komplet všechno s čím má úspěch Jimmy Fallon (např. lip sync battle, wheel of musical impressions, "komentátor" Hezucký- v Tonight Show je to Higgins, Pros and Cons) a doufá že to bude mít úspěch, bohužel nebude. Prima by udělala nejlíp kdyby koupila práva na Fallona a dávali před půlnocí jeho.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Late Night...

jsem vdecny divak LNS, takze jsem sveho casu sjizdel Conana, Lena, Lettermana, pozdeji Kimmela a Fallona, takze jsem i divak ceskych talk show.
Marese s Hezuckym kdyz jedu autem posloucham rano i na E2, takze po prvnich dilech jsem si rikal ze je to pekna klada pustit se jeste do LNS.
Nicmene krom toho ze at uz jede na cemkoliv, ma neskutecnej zaber a takhle vytizenyho moderatora aby clovek pohledal, tak se s tim pere statecne a kvalita jde dil od dilu nahoru.
Docela me prekvapuje kolik lidi tam je schopen dostat a preju mu at dojede alespon jeden rok vysilani.
Sice to sleduju az v sobotu za celej tyden v sobotu u prace a kdyz uz nic jinyho nesnese srovnani s Krausem, tak urcite prijemnejsi smich, to me na Krausovi depta ten tlacenej smich u vlastnich for(k)u.
Taky je me sympaticky ze pocitove me pripada, ze Mares se oproti Krausovi nestavi do hlavni role a tu nechava na hostech.

Zatim 60% at je co zlepsovat.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pár dílů...

Asi není úplně dobré hodnotit po pár dílech, ale na druhou stranu mě překvapilo, že mě pan Mareš s panem Hezuckým dokážou na rozdíl od pana Krause rozesmát. Zajímavě vymyšlená show. Myslím, že to má budoucnost. Zatím jsem nepochytila vulgarismus, tak snad se to nezmění. Trošku mi to sice připomíná "okopírování" talkshow Genzera se Suchánkem, ale tak třeba pánové objeví něco převratného :).

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé