Plakát

Situace: Ohrožení

(Threat Matrix)

Každé ráno dostává prezident USA na stůl zvláštní zprávu nazvanou Threat Matrix, týkající se nebezpečí teroristických útoků. Je na speciální jednotce složené z nejlepších agentů CIA, FBI a NSA, aby hrozbu Spojeným států odvrátili. V čele týmu stojí zvláštní agent John Kilmer,... [více]

2003–2004 | USA | 60 minut | ABC | Drama / Thriller / Mysteriózní | 16 epizod | status: ukončeno v roce 2004
Poslední odvysílaná

1×16 – Cambodia

(premiéra 12. 12. 2004 – před 19 lety)

Situace: Ohrožení – O čem to je

Každé ráno dostává prezident USA na stůl zvláštní zprávu nazvanou Threat Matrix, týkající se nebezpečí teroristických útoků. Je na speciální jednotce složené z nejlepších agentů CIA, FBI a NSA, aby hrozbu Spojeným států odvrátili.

V čele týmu stojí zvláštní agent John Kilmer, dvaačtyřicetiletý bývalý člen FBI, který se zodpovídá pouze plukovníku Rogeru Atkinsovi. Kilmerovi práci trochu znepříjemňuje přítomnost jeho exmanželky Frankie, nemilosrdné a velmi zkušené expertce na výslechy obviněných, která díky svým schopnostem umí nalomit i ty nejzarputilejší nepřátele. Zbytek týmu tvoří Mohammad 'Mo' Hassain, bývalý člen CIA egyptského původu, který je umístěný na Středním východě; forenzní expertka Lia 'Lark' Larkinová, osmadvacetiletý dešifrátor Tim Vargas a v neposlední řadě počítačový expert Jelani, jemuž je pravou rukou pomocnice Holly Brodeenová.

Special Agent John Kilmer
Special Agent Frankie Ellroy-Kilmer
Colonel Roger Atkins
Mohammad 'Mo' Hassain
Lia 'Lark' Larkin
Tim Vargas
Jelani Harper
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Thriller
Mysteriózní

Země původu

USA

Roky vysílání

2003–2004

První vysílání

18. září 2003

Ukončení seriálu

29. ledna 2004

Na CZ obrazovkách

AXN (2009)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)