plakát seriálu

Seal Team 6

(Six)

Názory uživatelů

Hodnocení po první řadě

I když toto válečné téma není vůbec můj šálek kávy a obvykle tento žánr vůbec nevyhledávám, tak jsem byla velice příjemně překvapená tímto seriálem.

Seriál byl zajímavě zpracovaný, většina dílů byla půl na půl - jedna část byla většinou mise a druhá část normální život vojáků v USA. Děj se ze začátku rozjížděl pomaleji, trochu seznamuje s postavami a problematikou, ale poté nabral rychlý spád a epizody začali končit tak, že jste ihned chtěli vidět další díl.

Za mě malé mínus, že mi některé věci přijdou trochu nereálné, asi jako když hrajete střílečku na PC, kdy do vás vysypou asi 100 zásahů a vy žijete, a nepříteli dáte jednu kulku a on padne.

Jsem velmi zvědavá na další řadu a docela se těším, snad tento seriál využije potenciál a bude pokračovat i nadále.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seal 6

Jo, jo, jo! Tohle se hodně povedlo. Neměla jsem od seriálu velké očekávání a možná i proto mě to tolik uhranulo. Naprosto skvělé postavy, kterým nemám co vytknout a každý díl jim fandím, aby se bezpečně vrátili domů. Osobní životy dávají vojákům lidštější tvář. Ukazují jejich slabiny a uplatnění v reálném životě. Moc se mi líbí, jak pracují s emocemi. Hlavně s těmi negativními.
Doporučuji!!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prekvapenie

Musím povedať, že pre mňa zatiaľ palec hore. Neviem posúdiť, nakoľko to môže odrážať reálny život a prácu SEALov, ale úprimne takto nejak by som si to aj predstavovala.
Hlavné postavy nie sú dokonalí supervojaci s dokonalým životom, každý má svoje problémy s ktorými sa musí počas celej série úspešne, či menej úspešne vysporiadať.
Paradoxne asi ako najslabší hodnotím posledný diel, kde oproti minulým dielom bolo pre mňa dosť amerického "superhero" faktoru.
Som zvedavá ako postavia dej v druhej sérií, pretože ďalšia záchranná akcia by už pre divákov nemusela byť až tak zaujímavá.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Palec hore

Aj keď som si pozrela len prvý diel seriálu musím povedať, že sa mi strašne zapáčil.
Super spracovanie, super herci zatiaľ nemám žiadne výhrady. Prelínanie bežného života a boja v armáde je super. Pri pozeraní nie je ani 1 minúta nudná.
Už po pilotovi, vás to vtiahne do deja s pocitom, že musíte vidieť ďalší diel, čo sa mne osobne často nestáva.
Priebežné hodnotenie po pozretí prvej časti 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ach ta Amerika a ty jeji supermani....

chtějí být vždy nejlepší, nejchytřejší, nejhezčí, nejrychlejší, nejoriginálnější....a tak bych mohl pokračovat....nicméně v tom hodnocení budu opatrnější,protože né vždy je vše jak je nám předkládáno je pravdou ....
Beru to spíše jako něco, co mne přiblíží nějakou jednotku a jak to tam asi mohlo být.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hodnocení s přihlédnutím ke 2. řadě

První řada byla celkem snesitelná. Už tehdy to bylo hodně založené na v podstatě nezajímavých osobních a rodinných problémech všech postav, ale bylo tam zároveň dost dobře natočené akce a děj byl relativně smysluplný a alespoň trochu uvěřitelný.
Ve druhé řadě bohužel přibylo těch osobních a rodinných dramat na úkor akce, prudce narostl počet lidí, kteří mají nějaké trauma, každý se chce někomu pomstít... Scénář je plný zbytečných klišé a těžko uvěřitelných situací. Ale co scénárista opravdu nezvládl (nebo to byl možná spíše záměr, o to to je horší) je vylíčení mezinárodní situace. Takže zlý muslimský terorista z Bosny, kterému zabili rodinu zlí Srbové, spolupracuje s rovněž zlými Rusy, kteří jsou sice tradiční spojenci Srbů, ale to mu evidentně navadí. A zlí Rusové ho dokonce nechali usadit v Čečensku, jako by tam neměli s islamisty dost vlastních problémů, a Putin tam za ním na poradu posílá své nejbližší spolupracovníky. Seriál se bohužel svezl na vlně antiruské kampaně a to tím nejhloupějším možným způsobem.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí